foto - tip | víc než vášeň
Stacionární obchod: Zkontrolujte dostupnost
Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05
Filtr ten blokuje promieniowanie UV i chroni przedni element obiektywu przed kurzem i przypadkowym zachlapaniem wodą.
UV&Protector SR gwarantuje doskonałą ochronę Państwa obiektywu w każdych warunkach. Filtr może być wykorzystywany zarówno podczas pieszych wędrówek, jak i w fotografii sportów ekstremalnych - dzięki niemu zyskują Państwo bezpieczeństwo i spokój przedniego elementu obiektywu, pozwalając skupić się na fotografowaniu.
Super Resistant (SR) to seria filtrów Irix Edge, które dają pewność ochrony obiektywu podczas fotografowania. Filtry SR charakteryzują się doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak uderzenia oraz zwiększoną odpornością na zarysowania. Cechy te w połączeniu z powłokami NANO (odpychającymi brud) dają Państwu pewność bezproblemowego użytkowania przez wiele lat.
Ważną cechą filtra Irix Edge UV & Protector SR jest jego zdolność do odcinania światła ultrafioletowego, które jest niewidoczne gołym okiem. Cecha ta sprawia, że zdjęcia wykonane w górach są bardziej kontrastowe i jeszcze wierniej odwzorowują kolory.
Główne cechy:
Kompatybilny z:
Next77 sp. z o.o.
ul. Bonarka 11, 30-415 Krakov
www.next77.pl, gpsr@next77.pl