Battery pack MeiKe MK-D500 do Nikon D500

Meike MK-D500 to najwyższej jakości, battery pack do Nikona D500. Pozwala zwiększyć liczbę zdjęć możliwych do zrobienia jednym kompletem baterii.

Mehr Infos

Produkt dostępny

295,00 zł

Bestellen Sie innerhalb von 14 Stunden und 45 Minuten und erhalten Sie Ihre Lieferung am zwischen 25-07-2019 und 28-11-2019 mit Registered mail

Zasilanie aparatu - kategoriaBatteriegriff
Zasilanie aparatu - marka aparatuNikon
Zasilanie aparatu - producentMeike

Battery pack MeiKe MK-D500 do Nikon D500

Battery pack MeiKe MK-D500 wyposażony jest w dwu-pozycyjny spust migawki, dwa pokrętła nastawcze, przycisk AF-ON, przycisk Fn oraz joystick. Po zastosowaniu Battery packa Meike aparat może być zasilany do wyboru z jednej lub dwóch baterii typu En-EL15 (jedna w body aparatu, druga w battery packu). Stosując dwie baterie można łączyć ogniwa różnych producentów i o rożnych pojemnościach. W zestawie znajduje się też wkład do zasilania aparatu ośmioma bateriami AA. Kształt i konstrukcja urządzenia zostały tak dobrane, aby zapewnić jak największy komfort w czasie fotografowania zarówno w układzie poziomym jak i pionowym. Uchwyt pokryty jest specjalnym tworzywem gumowym, co zapewnia wygodny i bardzo pewny chwyt. W jego spodniej części znajduje się również gwint do mocowania aparatu na statywie. Battery pack umożliwia lepsze trzymanie aparatu, poprawia komfort obsługi podczas robienia zdjęć w układzie pionowym oraz pozwala zwiększyć liczbę zdjęć możliwych do zrobienia jednym kompletem baterii.

Zestaw zawiera:

  • battery pack MeiKe MK-D500 do Nikon D500
  • wkład do baterii AA
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata

other products

Diese Webseite verwendet Cookies, um einen besseren Service zu bieten. Die Cookies-Dateien werden für statistische Zwecke und für Marketingzwecke benutzt, wie auch zur Anpassung des Inhalts von Webseiten an Präferenzen des Benutzers.