Battery pack MeiKe MK-AR7 z pilotem do Sony A7, A7R, A7S

Meike MK-AR7 to najwyższej jakości battery pack z dedykowanym pilotem radiowym z interwałometrem do aparatów Sony A7, A7R i A7S.

Mehr Infos

Produkt dostępny

365,00 zł

Bestellen Sie innerhalb von 16 Stunden und 33 Minuten und erhalten Sie Ihre Lieferung am zwischen 21-10-2019 und 27-02-2020 mit Registered mail

Battery pack MeiKe MK-AR7 z pilotem do Sony A7, A7R, A7S

Battery pack wyposażony jest w dwu-pozycyjny spust migawki, którego lekkie naciśnięcie pozwala na ustawienie ostrości a wciśnięcie spustu do końca wyzwala migawkę - dokładnie tak jak w samym aparacie. Po zastosowaniu battery packa Meike MK-AR7 aparat może być zasilany do wyboru z jednej lub dwóch baterii typu NP-FW50. Stosując dwie baterie można łączyć ogniwa różnych producentów i o rożnych pojemnościach. Kształt i konstrukcja urządzenia zostały tak dobrane, aby zapewnić jak największy komfort w czasie fotografowania zarówno w układzie poziomym jak i pionowym. Na battery packu znajdują się dwa pokrętła nastawcze, przycisk Custom 1 oraz przycisk AF/MF/AEL. Uchwyt pokryty jest specjalnym tworzywem gumowym, co zapewnia wygodny i bardzo pewny chwyt. W jego spodniej części znajduje się również gwint do mocowania aparatu na statywie. Battery pack umożliwia lepsze trzymanie aparatu, poprawia komfort obsługi podczas robienia zdjęć w układzie pionowym oraz pozwala zwiększyć liczbę zdjęć możliwych do zrobienia jednym kompletem baterii. W zestawie znajduje się dedykowany pilot radiowy z interwałometrem, który pozwala na zaplanowanie serii zdjęć i jest niezastąpiony przy timelapsach.

Zestaw zawiera:

  • battery pack MeiKe do Sony A7, A7R i A7S
  • pilot
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata
Diese Webseite verwendet Cookies, um einen besseren Service zu bieten. Die Cookies-Dateien werden für statistische Zwecke und für Marketingzwecke benutzt, wie auch zur Anpassung des Inhalts von Webseiten an Präferenzen des Benutzers.