Filtr Hoya Starscape 67mm
   Filtr Hoya Starscape 67mm
   Filtr Hoya Starscape 67mm
   Filtr Hoya Starscape 67mm
   Filtr Hoya Starscape 67mm

   Filtr Hoya Starscape 67mm

   188,00 zł
   Inklusive Steuer
   Nur noch wenige Teile verfügbar

   Stationärer Laden: Verfügbarkeit prüfen
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Hoya będącą niekwestionowanym liderem na rynku filtrów fotograficznych zaprezentowała filtr dedykowany do zdjęć nocnych Hoya Starscape.

   Anzahl :
   Auf Lager ist es verfügbar 1 stücke artikelen
   • DatenschutzDatenschutz
   • VersandVersand
   • Garantie-und VersandGarantie-und Versand

   Filtry Hoya Starscape pozwolą Ci na wykonanie pięknych zdjęć nocnego nieba. Dzięki wyeliminowaniu żółtego i zielonkawego światła emitowanego przez miasta, możesz cieszyć się głęboką czernią nieba i prawdziwymi kolorami gwiazd i galaktyk.   Fizyczne odcięcie niechcianego światła miast i aglomeracji miejskich skutkuje nie tylko naturalną barwą nieba i głęboką czernią, lecz także znacząco poprawia kontrast, co jest kluczowe gdy chcemy uchwycić na zdjęciu konkretne obiekty takie jak mgławice, czy galaktyki.

   Poniżej można zobaczyć zdjęcia zarejestrowane odpowiednio bez i z filtrem.   Dlaczego warto wybrać filtry Hoya Starscape?

   W porównaniu do filtrów konkurencji, stosującej powłoki nanoszone na szkło, w filtrach Hoya wykorzystywane jest szkło, które zostało opracowane tak by osiągnąć odpowiednie właściwości transmitancji konkretnych długości fal. Dzięki temu filtr bardzo precyzyjnie odcina zanieczyszczenie nieba, dając jednocześnie naturalne żywe kolory co jest kluczowe szczególnie podczas używania obiektywów szerokokątnych.   Poniżej film wykonany przez Christope Anagnostopoulos wykonany przy użyciu filtra Hoya Starscape:

   Hoya
   5570
   24066069283

   Datenblatt

   Serie

   Sternenlandschaft
   Filtergröße

   67mm
   Modell
   Starscape 67mm

   Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, haben auch gekauft:

   Filtr Hoya Starscape 67mm

   188,00 zł
   Inklusive Steuer