• Neu
  Filtr Irix Edge Light Pollution SR Filter 86mm
  Filtr Irix Edge Light Pollution SR Filter 86mm
  Filtr Irix Edge Light Pollution SR Filter 86mm

  Filtr Irix Edge Light Pollution SR Filter 86mm

  470,00 zł
  Inklusive Steuer
  Verfügbar

  Schreibwarenladen: Verfügbarkeit prüfen
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Filtr Irix Edge Light Pollution 95mm dedykowany fotografii nocnej redukuje wpływ żółtego światła lamp sodowych podczas fotografowania nocą w mieście, bądź jego pobliżu. Filtr ten pozwala osiągnąć lepszy kontrast i bardziej dokładne barwy nocą.

  Anzahl :
  • DatenschutzDatenschutz
  • VersandVersand
  • Garantie-und VersandGarantie-und Versand

  Zawładnij nad kolorem nocy

  Miasto nocą kusi bogactwem barw, cieni i świateł, ale jednocześnie można zauważyć żółtą dominantę pojawiającą się na zdjęciu w pobliżu miast - jest ona spowodowana wykorzystaniem oświetlenia ulicznego bazującego na lampach sodowych. Filtr Irix Edge Light Pollution odcina wąskie spektrum światła emitowanego przez lampy sodowe, dzięki czemu uzyskujemy szereg korzyści:

  Dokładniejsze kolory

  Filtr Irix Edge Light Pollution redukuje wpływ żółtego światła podczas fotografowania nocą w mieście, bądź jego pobliżu pozwalając tym samym osiągnąć bardziej dokładne, naturalne barwy.

  Poprawa ostrości obrazu i kontrastu

  Dzięki zniwelowaniu żółtawej poświaty ze zdjęcia możemy zauważyć znaczącą poprawę kontrastu i ostrości fotografowanej sceny.

  Filtr ten może być z powodzeniem wykorzystywany między innymi w krajobrazie miejskim, plenerze, czy astrofotografii, gdy zależy nam na jak najwierniejszym oddaniu kolorów.

  Najwyższa jakość optyczna

  Do wytworzenia filtra Irix Edge Light Pollution wykorzystano wysokiej jakości szło optyczne, charakteryzujące się wysoką transmisją światła. Dodatkowo obiek powierzchnie filtra powierzchnie zostały pokryte wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi w celu zminimalizowania ryzyka powstania refleksów – zdjęcia pozostają przejrzyste i kontrastowe.

  Filtr posiada dodatkowo obustronne powłoki typu NANO o charakterystyce hydro- i oleo-fobowej dzięki czemu zabrudzenia nie przywierają do jego powierzchni co znacząco ułatwia zachowanie filtra w odpowiedniej czystości.

  Ramka filtra wykonana została z lekkiego, a zarazem wytrzymałego aluminium, a jej powierzchnia została wykończona czarną powłoką mającą na celu zredukowanie możliwości powstania odblasków, będąc jednocześnie odporną na uszkodzenia lub zarysowania.

  Irix Edge Super Endurance (SE)

  Filtry Light Pollution są pierwszymi filtrami marki Irix Edge z nowej serii Super Endurance (SE), charakteryzującej się specjalnie opracowaną obróbką cieplną, dzięki której filtr ten jest ekstremalnie wytrzymały na uszkodzenia – wszystko po to by praca w plenerze była jeszcze bardziej komfortowa.

  Każdy filtr sprzedawany jest w estetycznym i praktycznym etui chroniącym filtr w trakcie transportu bądź przechowywania. Etui zostało wykonane z przeźroczystego tworzywa umożliwiającego rozróżnienie filtra bez potrzeby jego wyciągania.

  Irix
  5656

  Datenblatt

  Serie

  Kante
  Filtergröße

  86mm
  Modell

  [ IFE-LP-86-SR ]

   

  Ściereczka Foto-tip za 1 grosz

   
  add  forward
  475,00 zł 470,01 zł

   

  Torba bawełniana z logiem Foto-Tip za 9 zł

   
  add  forward
  489,00 zł 479,00 zł

   

  Lenmar CamPak - Zestaw Akcesoriów za 10 zł

   
  add  forward
  505,00 zł 480,00 zł

   

  Chusta Wielofunkcyjna Komin Z Logiem Genesis Gear za 9 zł

   
  add  forward
  489,00 zł 479,00 zł

   

  Chusta Wielofunkcyjna Komin Z Logiem Quadralite za 9 zł

   
  add  forward
  480,00 zł 479,00 zł

   

  Pilot IR Meike RC5 Do Canon za 1 zł

   
  add  forward
  476,75 zł 471,00 zł

   

  Zestaw Czyszczący Lens Pen za 1 zł

   
  add  forward
  479,00 zł 471,00 zł

  Filtr Irix Edge Light Pollution SR Filter 86mm

  470,00 zł
  Inklusive Steuer