Wir informieren, dass diese Website Cookies einsetzt, speichert aber nicht automatisch alle Informationen ein - bis auf die Informationen, die in Cookies inbegriffen sind.

Schließen

Cokin P123S rozmiar M (seria P) filtr połówkowy niebieski B2

Cokin P123S to filtr połówkowy niebieski B2 do systemu Cokin P (rozmiar M). Rozmiar M to seria filtrów Cokin przeznaczona do lustrzanek APS-C z obiektywami o ogniskowych powyżej 28mm.

Mehr Infos

689
85831448757

79,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Effect połówkowy
Serie Cokin P
Filtergröße (mm) rozmiar M
Art des Filter Efektowy
Model Cokin P123S

Cokin P123S rozmiar M (seria P) filtr połówkowy niebieski B2

Filtr Cokin P123S pozwala na zabarwienie części zdjęcia na kolor niebieski. Ten model cechuje się bardziej miękkim przejściem między częścią przezroczystą a niebieską niż jego odpowiednik o twardym przejściu (Cokin P123). Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System P (rozmiar M) polecany jest do stosowania z systemowymi aparatami kompaktowymi z wymienną optyką (bezlusterkowcami) i amatorskimi lustrzankami z matrycami APS-C używanymi z obiektywami kitowymi lub długoogniskowymi. Może być też stosowany z małymi kamerami video.

Podstawowe cechy:

  • pasuje do systemu Cokin P (rozmiar M)
  • strata światła: 2 działki przysłony
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 123

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • filtr Cokin P123
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata