Zestaw Genesis Base ABT Kit szary - statyw z głowicą

Genesis Base ABT Kit szary to zestaw składający się z aluminiowego statywu Genesis Base ABT i głowicy kulowej Genesis Base ABH-36 z detalami w kolorze szarym.

Mehr Infos

Produkt dostępny

259,00 zł

Bestellen Sie innerhalb von 10 Stunden und 24 Minuten und erhalten Sie Ihre Lieferung am zwischen 01-07-2019 und 31-10-2019 mit Registered mail

Statywy i głowice - kategoriaStativ-set
Statywy i głowice - producentGenesis
Kugeldurchmesser36mm
Höhe Kugelkopf86mm
Kugelkopf Max. Tragkraft10kg
Stative max. Tragkraft10kg
Kugelkopf Gewicht0,365kg
Stative Gewicht1,2kg
Stativgewinde3/8"
Kamerahalterung1/4"
Segmente4
Max. der Stativbeinedurchmesser25mm
Min. der Stativbeinedurchmesser16mm
Max. Höhe146,4cm
Stative Min. Höhe27cm
Höhe zusammengeklappt137,8cm

Zestaw Genesis Base ABT Kit szary - statyw z głowicą

Zestaw ABT Kit szary składa się ze statywu Genesis Base ABT i głowicy kulowej ABH-36. Wykonany z aluminium statyw charakteryzuje się małą wagą, wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, długoletnią żywotnością i nowoczesnym designem. Długość każdej nogi regulowana jest za pomocą 3 zatrzasków. Z kolei kolumna centralna, która w razie potrzeby może zostać odwrócona, regulowana jest przy użyciu pierścienia. Dodatkowo posiada sprężynowy hak. Gumowe nasadki nóg zapewniają przyczepność statywu na śliskim podłożu. Zaletą ABT jest możliwość przekształcenia jednej nogi w pełnoprawny i praktyczny monopod. Głowica kulowa ABH-36 została wykonana z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminiowo-magnezowego, a dzięki obrotowej podstawie ze skalą sprawdzi się podczas panoramowania. Mocowanie szybkozłączki jest kompatybilne ze standardem Arca-Swiss i zostało wyposażone w dwie poziomice. ABH-36 mocowana jest do statywu za pomocą śruby 3/8”. Do zestawu dołączane jest etui na statyw.

W skład zestawu wchodzi:

  • statyw Genesis Base ABT
  • głowica Genesis Base ABH-36
  • szybkozłączka
  • krótka kolumna centralna
  • zestaw kluczy imbusowych
  • futerał
  • instrukcja
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 6 lat

other products

Diese Webseite verwendet Cookies, um einen besseren Service zu bieten. Die Cookies-Dateien werden für statistische Zwecke und für Marketingzwecke benutzt, wie auch zur Anpassung des Inhalts von Webseiten an Präferenzen des Benutzers.