Wir informieren, dass diese Website Cookies einsetzt, speichert aber nicht automatisch alle Informationen ein - bis auf die Informationen, die in Cookies inbegriffen sind.

Schließen
Vergrößern

Uniwersalna osłona wyświetlacza LCD 1,8"

Ułatwia robienie i przeglądanie zdjęć przy słonecznej pogodzie.

Mehr Infos

1147
5901698705893

31,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
für Kameras Universal

Uniwersalna osłona wyświetlacza LCD 1,8"

Oprócz osłony przeciwsłonecznej jest idealnym zabezpieczeniem LCD przed uszkodzeniami. Spełnia funkcję ochronną dużo lepiej niż wszelkiego rodzaju folie dostępne na rynku. Osłona składa się z 2 części:

Części bazowej, która zabezpiecza LCD przed przypadkowymi uszkodzeniami czy brudem oraz jest bazą do mocowania właściwej osłony. (Można jej używać samodzielnie bez osłony). Baza może być wielokrotnie montowana i demontowana bez obawy o trwałość czy uszkodzenie aparatu. Wykonana jest z tworzywa zwiększającego kontrast, odpornego na zarysowania oraz o wysokiej przepuszczalności.

Właściwej osłony przeciwsłonecznej mocowanej do bazy za pomocą specjalnych zaczepów. Osłona dzięki unikalnej konstrukcji jest składana i zajmuje mniej miejsca gdy nie jest używana oraz stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla LCD. Osłona zdecydowanie poprawia widoczność na LCD podczas słonecznych dni przez co ułatwia robienie i przeglądanie zdjęć.

Zestaw zawiera:

  • osłonę przeciwsłoneczną LCD
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata