Genesis Soloy SK-VH01 - uchwyt do filmowania

Genesis Soloy SK-VH01 to uchwyt do filmowania pozwalający na zamocowanie akcesorium do stopki znajdującej się na końcu rączki.

Mehr Infos

Produkt dostępny

265,00 zł

Bestellen Sie innerhalb von 14 Stunden und 14 Minuten und erhalten Sie Ihre Lieferung am zwischen 19-11-2019 und 25-03-2020 mit Registered mail

Genesis Soloy SK-VH01 - uchwyt do filmowania

Genesis Soloy Handle to kompaktowy, w całości wykonany z aluminium uchwyt do filmowania przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Zadaniem Genesis Soloy Handle jest stabilizacja obrazu oraz eliminacja wstrząsów podczas wykonywania kadrów poziomych. Można go używać na różnych płaszczyznach i wysokościach, w zależności od potrzeb. Współpracuje z większością lustrzanek jednoobiektywowych oraz małymi kamerami DV/HD. Pomimo sztywnej, aluminiowej konstrukcji urządzenie to wyróżnia się możliwością złożenia go do kompaktowych wymiarów. Dzięki temu oraz niewielkiej wadze można go z łatwością przenosić z miejsca na miejsce. Otoczony gąbką uchwyt sprawia, że Genesis Soloy Handle doskonale leży w ręce. Mocowanie gorącej stopki umożliwia zamontowanie akcesoriów takich jak: monitor, mikrofon lub oświetlenie LED. Dzięki tym funkcjom produkt z łatwością dostosowuje się do wymagań użytkownika oraz warunków podczas kręcenia filmu. Podstawowe cechy:

  • lekka konstrukcja
  • eliminuje część wstrząsów

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • uchwyt Genesis SK-VH01
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata

Zubehör

Diese Webseite verwendet Cookies, um einen besseren Service zu bieten. Die Cookies-Dateien werden für statistische Zwecke und für Marketingzwecke benutzt, wie auch zur Anpassung des Inhalts von Webseiten an Präferenzen des Benutzers.