Genesis Soloy SK-VH01 - uchwyt do filmowania

Genesis Soloy SK-VH01 to uchwyt do filmowania pozwalający na zamocowanie akcesorium do stopki znajdującej się na końcu rączki.

Mehr Infos

Produkt dostępny

265,00 zł

Bestellen Sie innerhalb von 2 Stunden und 10 Minuten und erhalten Sie Ihre Lieferung am zwischen 25-07-2019 und 28-11-2019 mit Registered mail

Video DSLR - Stabilizatory - kategoriaGriffe
Video DSLR - Stabilizatory - producentGenesis

Genesis Soloy SK-VH01 - uchwyt do filmowania

Genesis Soloy Handle to kompaktowy, w całości wykonany z aluminium uchwyt do filmowania przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Zadaniem Genesis Soloy Handle jest stabilizacja obrazu oraz eliminacja wstrząsów podczas wykonywania kadrów poziomych. Można go używać na różnych płaszczyznach i wysokościach, w zależności od potrzeb. Współpracuje z większością lustrzanek jednoobiektywowych oraz małymi kamerami DV/HD. Pomimo sztywnej, aluminiowej konstrukcji urządzenie to wyróżnia się możliwością złożenia go do kompaktowych wymiarów. Dzięki temu oraz niewielkiej wadze można go z łatwością przenosić z miejsca na miejsce. Otoczony gąbką uchwyt sprawia, że Genesis Soloy Handle doskonale leży w ręce. Mocowanie gorącej stopki umożliwia zamontowanie akcesoriów takich jak: monitor, mikrofon lub oświetlenie LED. Dzięki tym funkcjom produkt z łatwością dostosowuje się do wymagań użytkownika oraz warunków podczas kręcenia filmu. Podstawowe cechy:

  • lekka konstrukcja
  • eliminuje część wstrząsów

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • uchwyt Genesis SK-VH01
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata

Zubehör

other products

Diese Webseite verwendet Cookies, um einen besseren Service zu bieten. Die Cookies-Dateien werden für statistische Zwecke und für Marketingzwecke benutzt, wie auch zur Anpassung des Inhalts von Webseiten an Präferenzen des Benutzers.