Slider Genesis B-Slide 120 II

Lekki i wytrzymały slider Genesis z możliwością zamocowania obciążników do automatyzacji ruchy wózka.

Mehr Infos

Produkt dostępny

535,00 zł

Bestellen Sie innerhalb von 2 Stunden und 53 Minuten und erhalten Sie Ihre Lieferung am zwischen 25-07-2019 und 28-11-2019 mit Registered mail

Video DSLR - Stabilizatory - kategoriaSchieber und Skater
Video DSLR - Stabilizatory - producentGenesis

Slider Genesis B-Slide 120 II

Genesis B-Slide 120 II to nowa wersja popularnego slidera o uniwersalnej długości prowadnicy wynoszącej 120cm. Podobnie jak jego starszy odpowiednik, przeznaczony jest do aparatów i kamer, których waga nie przekracza 4.5kg. W związku z czym stanowi on podstawę zarówno dla aparatów klasy DLSR, jak i niewielkich kamer wideo. Model B-Slide 120 II został wyposażony w kilka nowych elementów, które zwiększają komfort pracy. Platforma slidera posiada 4 teflonowe rolki, dzięki którym ruch jest płynny, bardzo cichy oraz nie tworzy tzw. drgań ściernych. Dodatkowo teflon nie przyciąga drobinek kurzu, piasku oraz innych zabrudzeń, które negatywnie wpływają na poślizg platformy. Dwie rolki posiadają regulację umożliwiającą zmianę pozycji w osi horyzontalnej oraz wertykalnej. Umożliwia to idealne dopasowanie ślizgu platformy do własnych potrzeb. Platforma posiada także centralnie umiejscowiony gwint męski ¼” z adapterem 3/8”, która pozwala na zamontowanie głowicy fotograficznej lub filmowej. Ponadto wyposażona jest w cztery gwinty żeńskie ¼” na dodatkowe akcesoria oraz hamulec. Bardzo praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w Genesis B-Slide 120 II jest mocowanie typu arca-swiss, dzięki któremu można zamocować slider na całej długości prowadnicy bezpośrednio do głowicy. Slider daje się również doczepiać do statywów w klasyczny sposób za pomocą śrub. Prowadnica wyposażona jest w 9 gwintowanych otworów ¼” oraz jednym, umiejscowionym centralnie, o średnicy 3/8”. Kolejną nowością zaadaptowaną do serii B-Slide II są bloczki do odważników. Zamocowanie stałego obciążenia umożliwia precyzyjne dopasowanie prędkości ślizgu platformy do własnych potrzeb. Bloczki znajdują się po lewej jak i prawej stronie prowadnicy. Nogi slidera można odkręcić zupełnie lub regulować ich długość, a tym samym zmieniać wysokość slidera. W przypadku gdy Genesis B-Slide 120 II jest używany na nierównej powierzchni można go wypoziomować korzystając z regulowanych nóg. Genesis B-Slide 120 II wykonany jest niemal w całości z anodyzowanego aluminium, co gwarantuje wysoką jakość, sztywność i żywotność konstrukcji. Podstawowe cechy:

  • długość 120cm
  • różne możliwości mocowania do statywu
  • bloczki do obciążników
  • regulowane nóżki

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • slider Genesis B-Slide 120 II
  • nóżki
  • klucz imbusowy
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata

Zubehör

other products

Diese Webseite verwendet Cookies, um einen besseren Service zu bieten. Die Cookies-Dateien werden für statistische Zwecke und für Marketingzwecke benutzt, wie auch zur Anpassung des Inhalts von Webseiten an Präferenzen des Benutzers.