Quantuum Photo Box 150x200 Softbox

Duży softbox z możliwością zamocowania dwóch lamp studyjnych. Stelaż wyposażony jest w regulację wysokości oraz kąta pochylenia softboxa

More details

Out of stock

1 677,00 zł

Quantuum Photo Box 150x200 Softbox

Quantuum Photo Box 150x200 to wyróżniający się sporymi rozmiarami softbox zaprojektowany specjalnie do zastosowań profesjonalnych. Pozwala uzyskać bardzo miękkie światło dzięki dużej powierzchni dyfuzora. Jest narzędziem bardzo przydatnym w studiach fotograficznych, gdzie może pracować zarówno jako światło główne jak i tło lub światło dopełniające. Softbox umieszczony jest na platformie wyposażonej w kółka co ułatwia jego wykorzystywanie. Ponadto stelaż oferuje regulację wysokości oraz kąta nachylenia płaszczyzny świecącej co może się przydać zarówno podczas sesji portretowych jak i produktowych na stole bezcieniowym. Softbox pozwala na zamontowanie dwóch lamp błyskowych w stosownych punktach montażowych.

Najważniejsze cechy produktu:
  • duże rozmiary płaszczyzny świecącej - 150x200cm
  • pozwala uzyskać bardzo miękkie i silnie rozproszone światło
  • stelaż wyposażony jest w regulację wysokości oraz kąta pochylenia softboxa
  • dwa punkty montażowe dla studyjnych lamp błyskowych
  • platforma posiada kółka co ułatwia pracę z sotboxem
Gwarancja konsumencka:
  • 2 lata
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).