Cokin A164 rozmiar S (seria A) filtr polaryzacyjny

Cokin A164 to filtr polaryzacyjny kołowy do systemu Cokin A (rozmiar S). Rozmiar S to najmniejsza seria filtrów Cokin przeznaczona do aparatów kompaktowych.

More details

In stock

119,00 zł

Zamów w przeciągu 9 godz. i 15 min, a otrzymasz towar między 17-10-2019 i 25-02-2020 z przewoźnikiem Registered mail

Cokin A164 rozmiar S (seria A) filtr polaryzacyjny

Filtr polaryzacyjny Cokin A164 pozwala na wyeliminowanie odblasków/odbić np. z powierzchni wody, szkła. Zwiększa również nasycenie kolorów, jest bardzo przydatny do zwiększania intensywności błękitu nieba. W słoneczny dzień – szczególnie w godzinach porannych lub wieczornych – gdy filtra polaryzacyjnego użyjemy w chwili, gdy pomiędzy osią fotografowania a słońcem jest kąt prosty, niebo będzie intensywne przyciemnione, a chmury podkreślone. Jest to jedna z podstawowych zalet stosowania filtrów polaryzacyjnych i zarazem najczęściej wykorzystywana. Intensywność działania filtra polaryzacyjnego reguluje się obracając pierścieniem z przodu filtra i zmieniając w ten sposób płaszczyznę polaryzacji. Filtr jest okrągły, ma oprawkę z ząbkami. Po włożeniu w holder systemu Cokin A (dostępny w Snap Kit) można nim łatwo obracać, a po ustawieniu w odpowiedniej pozycji filtr pozostaje stabilny. Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System A (rozmiar S) polecany jest do stosowania z aparatami kompaktowymi z mocowaniem filtrów na obiektywie lub amatorskimi kamerami video.
Podstawowe cechy:
  • pasuje do systemu Cokin A (rozmiar S)
  • strata światła: 1 i 2/3 działki przysłony
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 164
Sprzedawany zestaw zawiera:
  • filtr Cokin A164
  • oryginalne opakowanie
Gwarancja konsumencka:
  • 2 lata

Filtry

Series P Series
Filter thread (mm) size S
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).