Cokin A197 rozmiar S (seria A) filtr zachód słońca 1

Cokin A197 to filtr efektowy 'zachód słońca' do systemu Cokin A (rozmiar S). Rozmiar S to najmniejsza seria filtrów Cokin przeznaczona do aparatów kompaktowych.

More details

In stock

59,00 zł

Cokin A197 rozmiar S (seria A) filtr zachód słońca 1

Filtr Cokin A197 to filtr efektowy, który pozwala na symulację efektu zachodu słońca na zdjęciu. Już nie musisz czekać do wieczora. Jest to filtr pomarańczowy o odpowiednim odcieniu, w którym połowa filtra jest mocniejsza kolorystycznie (służy do zabarwienia jaśniejszego nieba) od drugiej (nadaje ciepłe zabarwienie pozostałej części kadru). Filtr zachód słońca 1 to delikatniejsza wersja filtra zachód słońca 2 (A198). Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System A (rozmiar S) polecany jest do stosowania z aparatami kompaktowymi z mocowaniem filtrów na obiektywie lub amatorskimi kamerami video.
Podstawowe cechy:
  • pasuje do systemu Cokin A (rozmiar S)
  • strata światła: 1/3 działki przysłony
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 197
Sprzedawany zestaw zawiera:
  • filtr Cokin A197
  • oryginalne opakowanie
Gwarancja konsumencka:
  • 2 lata

Filtry

Type of filter effect
Series Cokin A
Filter size size S
Effect sunset
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).