We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services.
close

Cokin P123 rozmiar M (seria P) filtr połówkowy niebieski B2

Cokin P123 to filtr połówkowy niebieski B2 do systemu Cokin P (rozmiar M). Rozmiar M to seria filtrów Cokin przeznaczona do lustrzanek APS-C z obiektywami o ogniskowych powyżej 28mm.

More details

687
85831446562

79,00 zł

Sklep internetowy: In stock

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Effect połówkowy
Series Cokin P
Filter size size M
Type of filter effect
Model Cokin P123

Cokin P123 rozmiar M (seria P) filtr połówkowy niebieski B2

Filtr Cokin P123 pozwala na zabarwienie części zdjęcia. Jedna połówka filtra ma kolor neutralny druga natomiast niebieski. Gradient rozpoczyna się w połowie filtra a strefa przejścia w kolor jest stosunkowo krótka. Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System P (rozmiar M) polecany jest do stosowania z systemowymi aparatami kompaktowymi z wymienną optyką (bezlusterkowcami) i amatorskimi lustrzankami z matrycami APS-C używanymi z obiektywami kitowymi lub długoogniskowymi. Może być też stosowany z małymi kamerami video.
Podstawowe cechy:
  • pasuje do systemu Cokin P (rozmiar M)
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 123
Sprzedawany zestaw zawiera:
  • filtr Cokin P123
  • oryginalne opakowanie
Gwarancja konsumencka:
  • 2 lata