We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services.
close

Cokin P021 rozmiar M (seria P) filtr niebieski 80B

Cokin P021 to filtr korekcyjny niebieski 80B do systemu Cokin P (rozmiar M). Rozmiar M to seria filtrów Cokin przeznaczona do lustrzanek APS-C z obiektywami o ogniskowych powyżej 28mm.

More details

675
85831446432

59,00 zł

Sklep internetowy: In stock

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Effect blue
Series Cokin P
Filter size size M
Type of filter effect
Model Cokin P021

Cokin P021 rozmiar M (seria P) filtr niebieski 80B

Filtr Cokin P021 pozwala na uzyskanie mocno nasyconego, błękitnego odcienia na zdjęciu. Stosuje się go również w celu kontroli ustawienia balansu bieli. Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System P (rozmiar M) polecany jest do stosowania z systemowymi aparatami kompaktowymi z wymienną optyką (bezlusterkowcami) i amatorskimi lustrzankami z matrycami APS-C używanymi z obiektywami kitowymi lub długoogniskowymi. Może być też stosowany z małymi kamerami video.
Podstawowe cechy:
  • pasuje do systemu Cokin P (rozmiar M)
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 021
Gwarancja konsumencka:
  • 2 lata