We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services.
close

Cokin P125 rozmiar M (seria P) filtr połówkowy tabaczkowy T2

Cokin P125 to filtr połówkowy tabaczkowy T2 do systemu Cokin P (rozmiar M). Rozmiar M to seria filtrów Cokin przeznaczona do lustrzanek APS-C z obiektywami o ogniskowych powyżej 28mm.

More details

692
85831446579

79,00 zł

Sklep internetowy: In stock

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Effect połówkowy
Series Cokin P
Filter size size M
Type of filter effect
Model Cokin P125

Cokin P125 rozmiar M (seria P) filtr połówkowy tabaczkowy T2

Filtr Cokin P125 pozwala na zabarwienie części zdjęcia na kolor tabaczkowy. Ten model cechuje się większa intensywnością koloru tabaczkowego, niż jego mocniejszy odpowiednik (Cokin P124). Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System P (rozmiar M) polecany jest do stosowania z systemowymi aparatami kompaktowymi z wymienną optyką (bezlusterkowcami) i amatorskimi lustrzankami z matrycami APS-C używanymi z obiektywami kitowymi lub długoogniskowymi. Może być też stosowany z małymi kamerami video.

Podstawowe cechy:

  • pasuje do systemu Cokin P (rozmiar M)
  • strata światła: 3 działki przysłony
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 125

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • filtr Cokin P125
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata