We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services.
close

Cokin P125F rozmiar M (seria P) filtr gradacyjny tabaczkowy T2

Cokin P125F to filtr gradacyjny tabaczkowy T2 do systemu Cokin P (rozmiar M). Rozmiar M to seria filtrów Cokin przeznaczona do lustrzanek APS-C z obiektywami o ogniskowych powyżej 28mm.

More details

695
85831448795

79,00 zł

Sklep internetowy: In stock

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Effect tobacco
Series Cokin P
Filter size size M
Model Cokin P125F

Cokin P125F rozmiar M (seria P) filtr gradacyjny tabaczkowy T2

Filtr Cokin P125F pozwala na zabarwienie zdjęcia. Na jednym końcu filtr jest mocno tabaczkowy i łagodnie przechodzi w bardzo delikatny tabaczkowy na drugim końcu filtra. Gradient przechodzi przez praktycznie całą długość filtra. Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System P (rozmiar M) polecany jest do stosowania z systemowymi aparatami kompaktowymi z wymienną optyką (bezlusterkowcami) i amatorskimi lustrzankami z matrycami APS-C używanymi z obiektywami kitowymi lub długoogniskowymi. Może być też stosowany z małymi kamerami video.

Podstawowe cechy:

  • pasuje do systemu Cokin P (rozmiar M)
  • strata światła: 3 działki przysłony
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 125F

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • filtr Cokin P125F
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata