We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners who may combine it with other information that you’ve provided to them or that they’ve collected from your use of their services.
close

Cokin P123F rozmiar M (seria P) filtr gradacyjny niebieski B2

Cokin P123F to filtr gradacyjny niebieski B2 do systemu Cokin P (rozmiar M). Rozmiar M to seria filtrów Cokin przeznaczona do lustrzanek APS-C z obiektywami o ogniskowych powyżej 28mm.

More details

690
85831448764

79,00 zł

Sklep internetowy: In stock

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Effect blue
Series Cokin P
Filter size size M
Model Cokin P123F

Cokin P123F rozmiar M (seria P) filtr gradacyjny niebieski B2

Filtr Cokin P123F pozwala na zabarwienie zdjęcia. Na jednym końcu filtr jest mocno niebieski i łagodnie przechodzi w bardzo delikatny niebieski na drugim końcu filtra. Gradient przechodzi przez praktycznie całą długość filtra. Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System P (rozmiar M) polecany jest do stosowania z systemowymi aparatami kompaktowymi z wymienną optyką (bezlusterkowcami) i amatorskimi lustrzankami z matrycami APS-C używanymi z obiektywami kitowymi lub długoogniskowymi. Może być też stosowany z małymi kamerami video.

Podstawowe cechy:

  • pasuje do systemu Cokin P (rozmiar M)
  • strata światła: 2 i 1/3 działki przysłony
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 123F

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • filtr Cokin P123F
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata