Cokin BPE01 rozmiar M (seria P) holder EVO do filtrów
   Cokin BPE01 rozmiar M (seria P) holder EVO do filtrów
   Cokin BPE01 rozmiar M (seria P) holder EVO do filtrów
   Cokin BPE01 rozmiar M (seria P) holder EVO do filtrów

   Cokin BPE01 rozmiar M (seria P) holder EVO do filtrów

   zł344.00
   Tax Included
   Available

   Stationary shop: Check availability
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Cokin BPE01 to uchwyt na filtry do systemu Cokin P (rozmiar M) z możliwością nakręcenia filtra 95mm oraz redukcji ilości slotów na filtry prostokątne. Rozmiar M to seria Cokin przeznaczona do lustrzanek ze standardowymi obiektywami.

   Quantity :
   In Stock 12 Available items
   • Privacy policyPrivacy policy
   • Shipping & HandlingShipping & Handling
   • Warranty & ReturnsWarranty & Returns

   Uchwyt na filtry Cokin BPE01 po zmontowaniu w wybranej przez siebie konfiguracji należy nasunąć na adapter, który wkręciliśmy wcześniej na gwint obiektywu. Uchwyty Cokin zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dać pełną swobodę w operowaniu filtrami prostokątnymi montowanymi w slotach. Możliwe jest stosowanie nawet kilku filtrów tego samego rodzaju jednocześnie. Dodatkowo uchwyt EVO można zmontować w taki sposób, który pozwala nam na wkręcenie filtra 95mm na przód. Daje to możliwość wygodnego korzystania z filtrów polaryzacyjnych wraz z filtrami prostokątnymi. W związku z tym, holder EVO nie posiada slota na filtry w oprawach kołowych. W przypadku obiektywów ultraszerokokątnych można zdemontować dodatkowe sloty aby zapobiec winietowaniu uchwytu.

   Uchwyty są wykonywane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu, dzięki czemu są lekkie i wytrzymałe zarazem. Umieszczenie filtra w uchwycie Cokin BPE01 zamontowanym na obiektywie jest proste i szybkie. Adaptery, uchwyty i filtry są zaprojektowane w jednym systemie, dlatego ich współpraca jest doskonała. Holdery swobodnie obracają się na adapterach a filtry przesuwają w szufladach zgodnie z naszym życzeniem. Można dzięki temu precyzyjnie dopasować położenie filtra połówkowego do fotografowanej sceny. Elastyczność systemu Cokin powoduje, że skupiamy się na kreatywnym wykorzystaniu filtrów w naszej fotografii. Możliwość łączenia kilku filtrów jednocześnie daje ogromne pole do popisu i pozwala uzyskać niecodzienne efekty bez konieczności stosowania czasochłonnej obróbki zdjęć w programie graficznym. Stosując filtry Cokina efekt uzyskujemy w chwili naciśnięcia spustu migawki.

   Szeroka gama filtrów Cokin sprawia, że znajdują zastosowanie niemal w każdym rodzaju fotografii: krajobrazowej, portretowej, makro, reklamowej itd. Cokin CREATIVE Filter System jest zaprojektowany dla aparatów fotograficznych i kamer video. Filtr umieszcza się przed przednią soczewką obiektywu tak, aby wpływać na światło wpadające do jego wnętrza, a tym samym padające na matrycę światłoczułą. Dzięki temu możliwe jest ograniczenie ilości światła, wpływanie na kolor i nasycenie oraz kontrast fotografii, a także nadawanie zdjęciom unikalnego wyglądu za pomocą filtrów efektowych. Stosowanie filtrów kreatywnych różni się od komputerowej obróbki zdjęcia. Filtrów używa się „na żywo” podczas fotografowania i uzyskuje natychmiastowy efekt. Nawet jeżeli stosujemy obróbkę komputerową, to użycie filtrów systemu Cokin CFS jest pomocne, a niejednokrotne wręcz niezbędne do uzyskania zamierzonych efektów (np. w fotografii HDR). Założenie filtra nie trwa dłużej niż 3 sekundy a stosując go, można zaoszczędzić sporo czasu. Uchwyt Cokin BPE01 pasuje do filtrów i akcesoriów w rozmiarze M (seria P) i można do niego założyć do trzech prostokątnych filtrów Cokin na raz, lub do dwóch filtrów prostokątnych i jednego wkręcanego. Uchwyt jest przeznaczony do wykorzystania z adapterami Cokin rozmiaru M (seria P) na średnice 62mm lub mniejsze. Nie ma możliwości wykorzystania go z adapterami na średnice 72mm i większe.

   W skład zestawu wchodzi:

   • uchwyt z nakręconymi trzema slotami na filtry
   • zapasowy slot wraz z dystansem
   • ramka z gwintem 95mm
   • oryginalne opakowanie

   Gwarancja konsumencka:

   • 2 lata
   Cokin
   4598

   Data sheet

   Series

   Cokin P
   Filter size

   size M

   Customers who bought this product also bought:

    

   Ściereczka Foto-tip za 1 grosz

    
   add   forward
   zł349.00 zł344.01

    

   Torba bawełniana z logiem Foto-Tip za 9 zł

    
   add   forward
   zł363.00 zł353.00

    

   Lenmar CamPak - Zestaw Akcesoriów za 10 zł

    
   add   forward
   zł379.00 zł354.00

    

   Chusta Wielofunkcyjna Komin Z Logiem Genesis Gear za 9 zł

    
   add   forward
   zł363.00 zł353.00

    

   Chusta Wielofunkcyjna Komin Z Logiem Quadralite za 9 zł

    
   add   forward
   zł363.00 zł353.00

    

   Pilot IR Meike RC5 Do Canon za 1 zł

    
   add   forward
   zł350.75 zł345.00

    

   Zestaw Czyszczący Lens Pen za 1 zł

    
   add   forward
   zł353.00 zł345.00

   Cokin BPE01 rozmiar M (seria P) holder EVO do filtrów

   zł344.00
   Tax Included