Walizka na obiektywy Samyang VDSLR case L

Walizka może pomieścić do 6 obiektywów Samyang VDSLR oraz jedną kamerę BlackMagic Cinema Camera, lub dużą lustrzankę typu Canon 5D mkIII.

More details

In stock

419,00 zł

Order it before 10 hours and 32 minutes and receive it between 16-11-2018 and 03-12-2018 with Registered mail

Video DSLR - PozostałeOther
External dimensions53,5cm x 48cm x 24,5cm
Internal dimensions50,5cm x 41,5cm x ~14cm, wycięcia na obiektywy: trzy 9,5cm, jedno 8,5cm, jedno 9cm, jedno 10cm, wycięcie na BlackMagic lub aparat: 16cm x 9cm

Walizka na obiektywy Samyang VDSLR case L

Walizka przeznaczona do transportu i przechowywania obiektywów filmowych Samyang. Stanowi trwałą i solidną ochronę sprzętu przed pyłem, wodą, wstrząsami oraz uszkodzeniem. Obudowa walizki została wykonana z tworzywa PP, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i niską temperaturę. Zastosowane w walizce gumowe uszczelki dodatkowo chronią obiektywy przed wilgocią. Osie zawiasów zrobiono ze stali nierdzewnej, co podnosi ich odporność na trudne warunki atmosferyczne. Walizka jest zamykana na dwie zatrzaskowe klamry, których konstrukcja gwarantuje solidny docisk i uniemożliwia przypadkowe otwarcie. Wnętrze walizki wypełniono pianką poliuretanową, która chroni sprzęt przed silnymi wstrząsami i zapobiega przemieszczaniu się. Każdy obiektyw umieszczony jest w odpowiadającym jego gabarytom specjalnie wyciętym otworze.

Podstawowe cechy:

  • mieści do 6 obiektywów i jedną lustrzankę
  • wytrzymała konstrukcja
  • odporna na niskie temperatury
Sprzedawany zestaw zawiera:
  • walizkę Samyang VDSLR case L z wypełnieniem
  • opakowanie
Gwarancja konsumencka:
  • 2 lata

other products

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).