Genesis Reporter 180 Essential Kit - sama lampa

Lampa Genesis Reporter 180 bez battery packa i akcesoriów. Idealna jako dodatek do obecnego zestawu.

More details

499,00 zł

Sklep internetowy: In stock

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05

Genesis Reporter 180 to nowoczesna lampa błyskowa o wydajności lampy studyjnej i mobilności właściwej dotychczas tylko lampom reporterskim. Zaprojektowana została z myślą o zawodowych fotografach potrzebujących mocnego i podręcznego źródła światła.

Podstawową cechą wyróżniającą Genesis Reporter 180 jest duża energia błysku sięgająca 180Ws. Dzięki temu ma większą wydajność niż najmocniejsze lampy reporterskie, porównywalną do małych lamp studyjnych. Jest mocnym i bardzo kompaktowym źródłem światła, którego jasność może być regulowana w zakresie od 1/128 do 1/1 z krokiem co 1/3 przysłony.

Lampa Reporter 180 ma wbudowany port radiowy do podłączenia opcjonalnego sterownika bezprzewodowego Genesis/Quadralite Navigator. Zapewnia on pełną kontrolę nad urządzeniem. Wyzwala błysk i umożliwia sterowanie parametrami jednej lampy lub grupy lamp.

Genesis Reporter 180 może pracować w trybie stroboskopowym, wyzwalając serię krótkich błysków, których liczbę i częstotliwość można wcześniej zdefiniować. Tryb ten przydatny jest w fotografii poklatkowej, do rejestracji trajektorii poruszających się obiektów.

Podobnie jak w typowych lampach reporterskich, w modelu tym również zastosowano oświetlacz AF. Wspomaga on automatykę nastawiania ostrości aparatu, która w słabych warunkach oświetleniowych może nie działać poprawnie.

Zaletą lampy jest możliwość mocowania do niej wielu akcesoriów fotograficznych. Dzięki temu sprzęt staje się wielofunkcyjny i umożliwia uzyskanie ciekawych efektów oświetleniowych.

Lampa jest zasilana z battery packa Reporter PowerPack 45 (dostępny osobno). Ta lampa jest przeznaczona do wykorzystania z battery packiem od lampy już posiadanej, do którego można na raz podłączyć dwie jednostki.

 

W skład zestawu wchodzi:

  • lampa Genesis Reporter 180
  • palnik
  • miękki futerał
  • oryginalne opakowanie

 

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata

Flash Guns

Type of shoe Universal
Power in Ws 180
Guide number 60
Colour Temperature (K) +/- 200K 5600k
Triggering options M / S1 / S2
Vertical tilt -15° do - 90°
Display yes
Power supply battery
Power Efficiency 900 błysków z pełną mocą.
Size (mm) 205×90×70 (bez palnika i odbłyśnika)
Weight (kg) 0.55

Accessories

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).