Softbox parasolkowy Fomex UMB85 85cm

Fomex UMB to akcesorium, które łączy w sobie zalety zamkniętego softboxa z łatwością i szybkością montażu zwykłej parasolki.

More details

In stock

79,00 zł

Zamów w przeciągu 7 godz. i 35 min, a otrzymasz towar między 29-10-2019 i 06-03-2020 z przewoźnikiem Registered mail

Softbox parasolkowy Fomex

Fomex UMB85 posiada białą, transparentną płaszczyznę dyfuzyjną i podobnie jak zwykła parasolka transparentna daje miękkie, rozproszone światło. Dzięki zastosowaniu ekranu zamykającego nie ma straty światła odbitego od dyfuzora. Ponadto uzyskujemy lepszą kontrolę nad światłem i nie oświetlamy niepotrzebne obiektów, których nie fotografujemy. Ma to szczególne znaczenie w niewielkich pomieszczeniach, gdzie odbicie światła od ścian i przedmiotów może wpłynąć na ostateczny wygląd fotografowanego obiektu.

Istotną zaletą Fomex UMB85 jest łatwość i szybkość montażu – jest taka sama jak w przypadku zwykłych parasolek. Może być z powodzeniem używany zarówno z błyskowymi lampami studyjnymi, jak i lampami reporterskimi typu speedlite (przy użyciu odpowiedniego mocowania).

Cechy produktu:

  • lekka i trwała konstrukcja
  • łatwy i szybki montaż do każdej lampy studyjnej
  • duża powierzchnia robocza składająca się z 8 paneli materiału

Zestaw zawiera:

  • parasolkę srebrną Fomex

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata

Viewed products

Categories

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).