Filtr szary HOYA HMC ND4 82mm

HOYA HMC ND4 to wysokiej jakości filtr neutralnie szary ograniczający ilość światła o 2 stopnie przysłony. Powierzchnie filtra pokryte zostały powłokami antyrefleksyjnymi HMC, które chronią przez niepożądanymi odblaskami oraz pozwalają zachować wysoką transmisję światła co ma pozytywny wpływ na kontrast i nasycenie barw.

More details

In stock

143,90 zł

Order it before 18 hours and 36 minutes and receive it between 23-09-2019 and 30-01-2020 with Registered mail

SeriesHMC
Filter diameter82mm
Filter densityND4
Type of filterLight Reduction

Filtry ND serii HMC znajdują wiele zastosowań fotografii i w filmie. Pozwalają wydłużyć czas ekspozycji, gdy nie jest możliwe mocniejsze przymknięcie przysłony lub zmniejszenie czułości ISO. W słoneczny dzień umożliwiają stosowanie małych wartości przysłony przy użyciu jasnych obiektywów, co ma szczególne znaczenie w fotografii portretowej i w filmie. Umożliwiają dopasowanie ekspozycji w kamerach filmowych, w których czas ekspozycji nie może być regulowany.

Podstawowe cechy filtra:

  • strata światła: 2 działki przysłony
  • powłoki antyrefleksyjne HMC
  • pierścień: czarny

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • Filtr HOYA HMC ND4
  • Oryginalne opakowanie

Filtry

Type of filter Light Reduction
Filter diameter 82mm
Series HMC
Filter density ND4
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).