Filtr Hoya PROND32 GRAD 82mm
   Filtr Hoya PROND32 GRAD 82mm
   Filtr Hoya PROND32 GRAD 82mm
   Filtr Hoya PROND32 GRAD 82mm

   Filtr Hoya PROND32 GRAD 82mm

   zł414.00
   Tax Included
   Last items in stock

   Stationary shop: Check availability
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Filtr HOYA PROND GRAD to neutralny filtr szary o stopniowanej gestości, przeznaczony do równoważenia jasności jasnych obszarów z ciemnymi obszarami obrazu. Przeznaczony dla fotografów, którzy specjalizują się głównie w fotografii krajobrazu. Filtr typu blender jest bardzo wszechstronny i może być używany w różnych sytuacjach, zwłaszcza gdy sceneria i horyzont mają złożoną lub nierówną strukturę.

   Hoya PROND GRAD to połówkowy filtr szary o współczynniku od 0 do ND32. Ciemniejsza strona filtra redukuje ilość światła o 5 stopni przysłony, podczas gdy druga, jaśniejsza, nie ogranicza światła.

   Quantity :
   Hurry Up Only 5 Items left items
   • Privacy policyPrivacy policy
   • Shipping & HandlingShipping & Handling
   • Warranty & ReturnsWarranty & Returns

   Obrazom JPEG filtr pomaga dopasować jasność jasnego nieba do terenu, dzięki czemu otrzymujemy doskonały, ogólnie dobrze naświetlony, gotowy do użycia obraz.

   W przypadku pracujących z danymi RAW, filtr stopniowany pomaga zachować dane pikseli w jasnych obszarach. Dzięki temu dalszy proces post-edycji będzie łatwy i zapewni oszczędność czasu. Szczególnie ten problem dotyczy jasnych obszarów, gdzie ratowanie pikseli jest najtrudniejszym procesem.

   HOYA PROND GRAD stosuje technologię która umożliwia równomierne rozprowadzenie gradacji na całej powierzchni szkła filtra. Jednak aby zachować rzeczywistą wartość gęstości wewnątrz obszaru obrazu, dostosowano efektywny obszar mieszania w taki sposób, aby określona gęstość zaczynała się i zanikała wewnątrz tego obszaru obrazu. Pomoże to fotografom zastosować wymaganą gęstość obrazu w najbardziej efektywny sposób.

   Sprzedawany zestaw zawiera:

   • Filtr HOYA PROND32 GRAD
   • oryginalne opakowanie

   Gwarancja sprzedawcy: 2 lata

   Hoya
   5650
   24066069597

   Data sheet

   Series
   PROND GRAD
   Filter diameter
   82mm
   Filter density
   ND32
   Model
   PROND32 GRAD 82mm
   Type of filter
   gray

   Customers who bought this product also bought:

   Filtr Hoya PROND32 GRAD 82mm

   zł414.00
   Tax Included