Pierścień adapter MagMod MagRing
   Pierścień adapter MagMod MagRing

   Pierścień adapter MagMod MagRing

   395,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Obecnie brak na stanie

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   MagRing to pierścień który sprawia, że dołączanie większych modyfikatorów, takich jak MagBox, do mniejszych lamp błyskowych jest bardzo proste.

   Zamontowanie lampy błyskowej lub dwóch w MagRing zajmuje dosłownie 1 sekundę, wystarczy wsunąć dowolną lampę błyskową, która ma MagGrip do MagRinga.

   Ilość:
   Brak dostępnego produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   Uniwersalny i banalny w obsłudze

   MagRing to magnetyczny pierścień, który sprawia, że ​​dołączanie większych modyfikatorów, takich jak MagBox, do mniejszych, reporterskich lamp błyskowych jest bardzo proste. Dołączenie lampy błyskowej lub studyjnej do MagRing zajmuje dosłownie 1 sekundę - nie są wymagane żadne specjalne narzędzia ani klucze. Wystarczy wsunąć dowolną lampę błyskową, która ma uchwyt MagGrip w MagRing. Ponieważ MagGrip działa niemal z każdą lampą błyskową, możesz używać praktycznie dowolnych lamp, które posiadasz, razem z MagBox.

   Gotowość, kompatybilność i solidność

   Dzięki niezwykle silnym magnesom neodymowym MagGrip, Twoje lampy są bezpiecznie przymocowane do MagRing. Nie są wymagane żadne specjalne narzędzia ani zamki. MagRing ułatwia błyskawiczne przepinanie lampy błyskowej z aparatu na zewnętrzny setup. MagRing jest solidny. Z lampami magnetycznie zamontowanymi w pierścieniu wszystko pozostanie na miejscu tak długo jak będziesz tego chciał. Sprawiliśmy, że MagRing jest kompatybilny z istniejącymi modyfikatorami MagMod. Załóż na niego MagGrid, MagGel lub MagSphere bez konieczności zdejmowania lamp. 

   Dwie lampy? Jak najbardziej!

   MagRing sprawia, że możliwe jest łatwe zamontowanie dwóch lamp błyskowych jednocześnie, co pozwoli Ci uzyskać większą moc lub skrócić czas ładowania pomiędzy błyskami. Dzięki dwóm lampom błyskowym w MagRing masz podwójną moc reporterskiej lampy błyskowej – to prawie tyle samo, co lampa studyjna – ale bez konieczności demontowania ich ze studia. Lampa błyskowa Twojego asystenta lub kolegi może teraz znajdować się w tej samej pozycji, na jednym uchwycie, co Twoja - nie potrzebujesz drugiego statywu i oboje macie ten sam schemat ustawienia światła.

   Zestaw zawiera:

   • Adapter MagRing
   • oryginalne opakowanie

   Gwarancja producenta:

   • 2 lata

   *Ten produkt wymaga MagGrip*

   MagMod
   5439
   854211005640

   Pierścień adapter MagMod MagRing

   395,00 zł
   Z wliczonym podatkiem