Uchwyt MagMod MagShoe dla MagRing
   Uchwyt MagMod MagShoe dla MagRing

   Uchwyt MagMod MagShoe dla MagRing

   295,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Obecnie brak na stanie

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   MagShoe to uniwersalny, ergonomiczny uchwyt na lampę błyskową, którym można operować jedną ręką. Wystarczy wsunąć lampę błyskową, obrócić zamek o 90 stopni i już.

   Ilość:
   Brak dostępnego produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   Ergonomiczny i banalny w obsłudze

   MagShoe to uniwersalny, ergonomiczny uchwyt na gorącą stopkę, którym można operować jedną ręką. Wystarczy wsunąć lampę błyskową, obrócić blokadę o 90 stopni i gotowe. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fotografa, który chce pracować szybciej, łatwiej i wygodniej.

   MagShoe to dosłownie wszystko, czego kiedykolwiek chciałeś od uchwytu na gorącą stopkę. Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, szybkości, komforcie i łatwości użytkowania, MagShoe rozwiązuje wszystkie problemy, które miałeś ze swoim starym uchwytem. MagShoe działa z dowolnym fleszem, o ile masz na nim MagGrip. Jest to również idealne narzędzie do montażu paneli świetlnych LED, a nawet mikrofonu.

   Łatwa obsługa jedną ręką

   Wystarczy wsunąć lampę błyskową i obrócić zamek o 90 stopni. Jest gotowy do pracy. Ustaw kąt światła jedną ręką. Wystarczy nacisnąć poręczny pomarańczowy przycisk, aby dokonać szybkich i precyzyjnych regulacji. Jednym szybkim ruchem MagShoe możesz zamocować swoją lampę. Nie poluzuje się i nie będzie się chwiać - nawet jeśli uderzysz w podstawkę. Jedwabiście gładka silikonowa powłoka i ergonomiczny uchwyt dają radość w dłoni. Nawet gałki MagShoe zostały celowo zaprojektowane, aby pasowały do palców i by można  było je łatwo obracać.

   Mobilność i kompatybilność

   Ponieważ MagShoe jest tak wygodny do trzymania, łatwo można go zabrać ze sobą. Gdy lekki statyw po prostu przeszkadza, Ty lub Twój asystent możecie łatwo odłączyć MagShoe od statywu, aby umieścić światło dokładnie tam, gdzie jest potrzebne.

   Nadal potrzebujesz parasolki? Nie ma sprawy możesz jej użyć ponieważ MagShoe jest kompatybilny z parasolem.

   Zestaw zawiera:

   • Uchwyt MagShoe do MagRing
   • oryginalne opakowanie 

   Gwarancja producenta:

   • 2 lata

   *Produkt wymaga MagGrip*

   MagMod
   5440
   854211005671

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   Uchwyt MagMod MagShoe dla MagRing

   295,00 zł
   Z wliczonym podatkiem