Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Modyfikator snoot strumienica MagMod MagSnoot

MagSnoot to wszechstronny modyfikator, który można natychmiast ustawić na cztery sposoby,  dla precyzyjnej kontroli nad światłem - zapewniając niespotykaną dotąd wszechstronność dzięki tak prostej, bardzo trwalej silikonowej konstrukcji.

Więcej szczegółów

5441
854211005138

255,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05

Bardzo proste i funkcjonalne

MagSnoot został zaprojektowany jako pojedynczy element z wysokiej jakości gumy silikonowej, która jest elegancka, kompaktowa, łatwa w użyciu i niesamowicie mocna.

5 modyfikatorów w jednym

MagSnoot to wszechstronny modyfikator, który pozwala formować się w 4 różne długości, zapewniając 4 unikalne wzory wiązki dla precyzyjnej kontroli nad światłem. Dzięki zintegrowanemu otworowi MagSnoot może również pomieścić do 2 żeli MagMod, aby dodatkowo kontrolować kolor, gęstość lub odcień lampy błyskowej. MagSnoot zapewnia niespotykaną dotąd wszechstronność dzięki tak prostej konstrukcji oraz wyjątkowej gumowej konstrukcji, która jest kompaktowa, elastyczna i bardzo trwała.

Uniwersalne i łatwe mocowanie

Sercem MagMod jest uniwersalny MagGrip, który pasuje do niemal każdej profesjonalnej lampy błyskowej, jaką kiedykolwiek stworzono. Każdy modyfikator MagMod jest wyposażony w dwa silne, neodymowe magnesy, które natychmiast, cicho i bezpiecznie mocują się do lampy błyskowej. Wystarczy przyłożyć i już.

Zestaw zawiera:

  • Strumienica MagSnoot
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumenta:

  • 2 lata

*Produkt wymaga uchwytu MagGrip*

Produkty powiązane