Modyfikator sfera MagMod MagSphere
   Modyfikator sfera MagMod MagSphere
   Modyfikator sfera MagMod MagSphere
   Modyfikator sfera MagMod MagSphere

   Modyfikator sfera MagMod MagSphere

   255,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Obecnie brak na stanie

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   MagSphere to wielokierunkowy dyfuzor błysku, który zapewnia najlepiej wyglądające światło. Dzięki wydajnemu rozpraszaniu, które oszczędza energię baterii i zintegrowanemu mocowaniu filtrów żelowych, który pozwala na korekcję koloru lampy błyskowej, żaden dyfuzor nigdy nie był tak niesamowity.

   Ilość:
   Brak dostępnego produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   Łagodniejsze światło za każdym razem

   Nie można znaleźć bardziej miękkiego światła. MagSphere to piękny, wielokierunkowy dyfuzor błysku, który zapewnia najlepiej wyglądające światło. Wszystko dzięki wydajnemu rozpraszaniu, które oszczędza energię baterii oraz zintegrowanemu uchwytowi na filtry żelowe, który pozwala na korekcję koloru lampy błyskowej. MagSphere natychmiast przekształca lampę błyskową w miękkie, wielokierunkowe źródło światła, doskonale sprawdza się jako dyfuzor lub mała karta odbijająca.

   Dziecinnie prosty w użyciu

   Sercem systemu MagMod jest uniwersalny uchwyt MagGrip, który pasuje do niemal każdej lampy błyskowej, jaką kiedykolwiek stworzono. Każdy modyfikator MagMod wyposażony jest w dwa silne magnesy neodymowe, które natychmiast, cicho i bezpiecznie mocują się do lampy błyskowej. Wystarczy przyłożyć.

   Efektywna dyfuzja

   W porównaniu do konkurencyjnych dyfuzorów MagSphere jest ponad dwukrotnie wydajniejszy, co pozwala zaoszczędzić cenną energię baterii podczas fotografowania, dzięki temu możesz fotografować przez dłuższy czas na jednym komplecie baterii.

   Modułowa budowa

   MagMod został zaprojektowany od podstaw, aby był całkowicie modułowy. Połącz dodatkowe akcesoria takie jak MagGrid z MagSphere i zacznij kształtować i kontrolować swoje światło jak nigdy dotąd.

   Zintegrowane gniazdo na filtry żelowe

   MagSphere ma zintegrowane gniazdo, które pozwala szybko dodawać żele MagMod aby natychmiast zmienić kolor, gęstość lub odcień światła. Żaden dyfuzor nie był tak wygodny.

   Zestaw zawiera:

   • Modyfikator MagSphere
   • oryginalne opakowanie

   Gwarancja konsumenta:

   • 2 lata

   *Produkt wymaga MagGrip*

   MagMod
   5442
   854211005107

   Specyfikacja:

   Model
   MagSphere

   Może ci się spodobać również

   Modyfikator sfera MagMod MagSphere

   255,00 zł
   Z wliczonym podatkiem