Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Takeway T2 Clampod Gag- uchwyt zacisk statywowy

Kompaktowy, uchwyt Takeaway T2 mieści się w dłoni, ale zarazem jest bardzo wytrzymały: jest w stanie utrzymać ciężar ważący aż do 40kg! Korzystając z naszego uchwytu zyskujesz pewność, że nigdy nie poluzuje się on z żadnego podparcia. Wykonany jest ze stopu aluminium przeznaczonego do zastosowań lotniczych, dzięki czemu jest niezastąpionym sprzętem do wykorzystania przy dynamicznych ujęciach czy nagraniach, także przy sportach ekstremalnych, ponieważ nigdy nie spadnie z żadnego podparcia, czy powierzchni.

Więcej szczegółów

7968
4715409206842

225,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Model T2

jest bardzo stabilny, także po podłączeniu do niego urządzenia. Funkcjonalność poprzedniego modelu została ulepszona, dzięki czemu jest on stabilniejszy i oraz dokładniejszy. Przymocowując go do dowolnej powierzchni, zyskujesz gwarancję stabilności i bezpieczeństwa swojego sprzętu fotograficznego i filmowego. Uchwyt Takeaway T2 jest idealny do krajobrazów, ale także fotografii sportowej, ponieważ może zapewnić nowe perspektywy oraz kąty wykonywanych ujęć.

Ponadto, nowy uchwyt Takeaway T2 może być używany nie tylko jako mini statyw, ale także mocować go możemy do każdej płaskiej lub cylindrycznej powierzchni, przy użyciu bardzo wytrzymałych, wbudowanych zacisków. Jego sześcienne szczęki z trzeba różnymi rowkami gwarantują stabilne i mocne mocowanie. W czasie, gdy zaciski nie są używane, zielony wewnętrzny zacisk można złożyć i wysunąć w momencie, gdy będziesz go potrzebować, dzięki czemu Twój sprzęt będzie zawsze dobrze przymocowany i chroniony. Uchwyt może utrzymać ciężar aż do 40kg, dzięki czemu współgra z każdego typu sprzętem, takimi jak lustrzanki, bezlusterowce, czy kamery sportowe. A do tego, możesz przymocować go gdziekolwiek zapragniesz, a nawet stworzyć z nim niesamowite oświetlenie schematyczne.

Nowy uchwyt marki Takeaway jest idealnym sprzętem do wykorzystywania w fotografii krajobrazowej, nocnej, a nawet przy wykonywaniu zdjęć produktowych. Może jednakże wykorzystać go także do codziennych ujęć, przymocowując do niego smartfon lub tablet.

Ponadto, uchwyt Takeaway T2 posiada głowicę obrotową wraz z szybkozłączką, zapewniając bardzo dużą mobilność wykorzystywanego sprzętu. Co więcej, pozwala na rotację o 360o, dzięki czemu nie utracisz żadnego detalu otaczającej Cię sceny. Głowica kulowa jest w stanie utrzymać sprzęt o wadze do 3kg, ale istnieje także możliwość dołączenia do uchwytu.

Uchwyt to również mini statyw, który można przymocować do każdej powierzchni: stołów, gałęzi drzew, lusterek samochodowych, czy rowerów, używając bardzo mocnego i dokładnego mechanicznego zacisku. Bez względu na powierzchnię, można go przyczepić także do powierzchni cylindrycznych o średnicy od 4 do 50mm, jak i powierzchni płaskich w zakresie od 1-50mm.

Zestaw zawiera:

• Głowica kulowa
• Zielony wewnętrzny zacisk
• Stojak
• Stojak na telefon komórkowy
• Pokrowiec