Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij
Obniżka! Filtr Kenko Astro LPR Type II 77mm Zobacz większe

Filtr Kenko Astro LPR Type II 77mm

Kenko Astro LPR Type-II to wysokiej jakości filtr astronomiczny do astrofotografii i fotografii krajobrazowej. Filtr astronomiczny wyprodukowany przez firmę Kenko, który ma za zadanie redukować zanieczyszczenie nocnego nieba sztucznym, miejskim światłem. 

Więcej szczegółów

3782
4961607077733

899,00 zł

1 099,00 zł

-200,00 zł

Sklep internetowy: Chwilowy brak produktu

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Seria Astro LPR
Średnica filtra 77mm

Jego zastosowanie znacznie podnosi komfort obserwacji i pozwala przywrócić naturalną kolorystykę zdjęć nocnego nieba podmiejskich pejzaży.

Selektywna charakterystyka widmowa filtra powoduje blokowanie światła pochodzącego z lamp rtęciowych oraz sodowych, które stanowią główne źródło zanieczyszczenia nieba światłem. Pozostała część widma jest przepuszczana, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie naturalnej kolorystyki zdjęć w tzw. post-procesie. Tak jak w przypadku pierwszej serii, obie powierzchnie filtra utwardzone zostały cienką warstwą ochronna nakładaną jonowo w technologii IAD (Ion Assisted Deposition).

W przypadku obiektywów szerokokątnych zdjęcia mogą cechować się nienaturalną kolorystyką.

Podstawowe cechy:

  • średnica gwintu: 77mm
  • grubość: 8mm
  • powłoki antyrefleksyjne IAD
  • waga: 30g

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • filtr Kenko Astro LPR Type II
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja sprzedawcy:

  • 2 lata