Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Quantuum blenda biało srebrna 91x122cm gat. II

Blenda biało-srebrna to produkt przydatny i w studio i w plenerze. Pozwala na odbijanie światła lampy lub słońca i doświetlanie zacienionych miejsc. Wyposażona jest w dwa ekrany biały i srebrny, z których każdy zapewnia inną charakterystykę odbitego światła.

Więcej szczegółów

120
5901698715250

65,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Rodzaj srebrno-biała
Wymiary w cm 90
Funkcja bez uchwytu

Blenda fotograficzna to jedno z głównych narzędzi każdego fotografa, amatora jak i profesjonalisty. Wykorzystywana zwłaszcza w terenie, z naturalnym światłem ale również z powodzeniem wykorzystywana w studiu fotograficznym. Nadaje się do wyrównania światła, może być użyta do doświetlenia fotografowanej osoby. Dzięki różnym kolorom powierzchni odbijających możemy uzyskać różne efekty oświetleniowe pożądane w danej sytuacji. Całość zamknięta jest estetycznym w pokrowcu o średnicy 60cm. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji blendy, gwarantują długą i bezproblemową eksploatację.

Blenda posiada małe wady polegające na niewielkich rozmiarów smugach (maks 15cm, zwykle 5cm) na powierzchni białej, wady te nie wpływają na działanie blendy, nie wpływa na kolorystykę ani jakość światła odbitego.

Blenda wyposażona jest w dwa ekrany.
  • powierzchnia biała - światło miękkie, neutralne (może być używana jako tło)
  • powierzchnia srebrna - światło kontrastowe o neutralnej barwie
Zestaw zawiera:
  • blenda - 2 płaszczyzny odbijające
  • pokrowiec
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja:

  • 2 lata