Pragniemy zaprezentować Wam 4 nowe produkty, które właśnie weszły do naszej sprzedaży. To produkty marki Genesis.

Genesis Qube1 lampa wodoodporna

GenesisGear Qube 1 to niewielka wodoodporna lampa LED o dużej mocy światła i temperaturze barwowej zbliżonej do światła dziennego 5500K(±200K). Posiada bardzo wysoki współczynnik oddawania barw 95±2 Ra. Cztery poziomy regulacji jasności światła, umożliwiają dostosowanie jej mocy do aktualnych potrzeb.

Dokładny opis lampy znajdziesz tutaj.

Genesis R60 Clamp uchwyt wielofunkcyjny

GenesisGear R60 to wielofunkcyjny uchwyt stworzony z myślą o fotografach oraz filmowcach. Uniwersalny zacisk posiada sześć gwintów 1/4" oraz dwa 3/8” (w tym jeden ARRI), dzięki czemu możemy do niego przymocować większość sprzętów oraz akcesoriów foto oraz video. Może służyć do zamocowania zarówno kamer, gimbali, lustrzanek, aparatów bezlusterkowych, jak i GoPro, czy telefonów.

Bliżej charakteryzujemy lampę tutaj.

Genesis RGB Pill - Lampa LED

Lampa GenesisGear RGB PILL to kreatywne źródło światła ciągłego o bardzo wszechstronnych możliwościach użycia. Posiada zarówno tryb CCT, jak i HSI. W trybie CCT zakres możliwości kontroli temperatury barwowej zamknięty jest w zakresie pomiędzy 2500, a 9000K. W trybie HSI możliwy jest wybór jednego z 360 kolorów, a także saturacji (od 1 do 100).

Dokładny opis lampy znajdziesz tutaj.

lampa%203.jpg

Genesis Vlog Set

Genesis Vlog set to zestaw stworzony, aby ułatwić pracę vlogerom oraz youtuberom. Zawiera lampę VL49, statyw mogący służyć także jako selfie stick, oraz uchwyt do telefonu. Wszystkie z elementów w połączeniu dają idealne narzędzie pracy do tworzenia vlogów smartfonem.

Szczegółowy opis znajdziesz tu.