Obniżka!

Cokin S830 filtr dyfuzyjny 1 62mm

Filtry wkręcane dyfuzyjne firmy Cokin produkowane są z najwyższej jakości szkła mineralnego. W celu zapewnienia wysokiego poziomu transmisji światła naniesiono na nie wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne. Bardzo precyzyjnie wykonana powierzchnia filtra podwyższa odporność na odblaski.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

68,00 zł

79,00 zł

-11,00 zł

Zamów w przeciągu 18 godz. i 36 min, a otrzymasz towar między 23-09-2019 i 30-01-2020 z przewoźnikiem Registered mail

Średnica filtru62mm

Cokin S830 dyfuzyjny 1

Z filtrem dyfuzyjnym wkraczasz prosto w romantyczną atmosferę. Dodaje portretom wrażenia unikalnej miękkości; włosy jak jedwab, ciepła, naturalna skóra i rozmarzone ekspresje. Martwa natura przypomina wyglądem obrazy, przyjmując delikatną, świeżą atmosferę. Filtry dają nadzwyczajne efekty na zewnątrz, podczas pochmurnej pogody oraz we wnętrzach, gdy światło pada z boku np. z okna. Filtr S830 to mocniejsza wersja filtra S820. Z powodu natury wytwarzanego efektu, funkcja auto-focus aparatu może mieć pewne problemy z poprawną reakcją.

Podstawowe cechy:

  • wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne
  • zmiękcza obraz na zdjęciu

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • filtr Cokin S830 dyfuzyjny 1
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumencka:

  • 2 lata

Filtry

Średnica filtru 62mm
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).