Monitor 24" Eizo ColorEdge CS2420 + licencja ColorNavigator
   Monitor 24" Eizo ColorEdge CS2420 + licencja ColorNavigator
   Monitor 24" Eizo ColorEdge CS2420 + licencja ColorNavigator
   Monitor 24" Eizo ColorEdge CS2420 + licencja ColorNavigator

   Monitor 24" Eizo ColorEdge CS2420 + licencja ColorNavigator

   3 599,00 zł
   Z wliczonym podatkiem

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Eizo ColorEdge CS2420 to monitor LCD z matrycą 24,1" (61cm) i kalibracją sprzętową. Stworzony specjalnie z myślą o hobbystach i amatorach interesujących się grafiką lub fotografią. Oferuje wiele zaawansowanych funkcji monitorów z rodziny ColorEdge, pozwalając z łatwością tworzyć i edytować zdjęcia, ilustracje i o wiele więcej.

   Proszę pytać o dostępność.

   Ilość:
   Brak dostępnego produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   ColorEdge CS2420 ma wyjątkowo szeroki gamut kolorów i odtwarza prawie całą przestrzeń Adobe RGB, dzięki czemu pliki w tym formacie będą wyświetlane poprawnie. Kolory na zdjęciach przedstawiających błękitne niebo czy żywą zieleń lasów będą reprodukowane z wiernością, której nie oddadzą monitory z przestrzenią kolorów sRGB. Szeroki gamut monitora oznacza również, że będzie on w stanie wyświetlić prawie w całości przestrzenie CMYK ISO-coated i US web-coated, wykorzystywane w procesie druku.

   Korzystając z wejścia sygnałowego DisplayPort lub HDMI możliwe jest dostarczanie do ColorEdge CS2420 10-bitowej informacji o kolorze*. Dzięki 16-bitowej tablicy LUT monitor jest w stanie odtworzyć nawet miliard kolorów jednocześnie. W porównaniu z sygnałem 8-bitowym to 64 razy więcej kolorów, co zapewnia płynniejsze przejścia tonalne i zmniejszenie współczynnika Delta-E pomiędzy sąsiednimi kolorami.

   * Konieczna jest karta graficzna i oprogramowanie obsługujące 10-bitowy sygnał. W przypadku wejścia HDMI potrzebny jest także sprzęt obsługujący Deep Color.

   Krzywa gamma jest regulowana dla każdego monitora z serii ColorEdge z osobna w fabryce EIZO w Japonii. Robi się to mierząc wartości gamma dla każdego z kolorów podstawowych RGB (czerwony, zielony, niebieski) w skali 0–255, a następnie korzystając z 16-bitowej tabeli barw Look-Up Table (LUT) monitora, aby wybrać najbardziej pasujące 256 odcieni.

   Monitory LCD często wykazują wahania jalx300w_en_feature_duesności i chromatyczności obrazu w różnych częściach ekranu. Aby temu zapobiec, monitor CS2420 wyposażono w autorską technologię EIZO DUE (Digital Uniformity Equalizer), która gwarantuje, że monitory opuszczające fabrykę mają współczynnik Delta-E o wartości 3 lub mniej. DUE ogranicza także wpływ wahań temperatury otoczenia na temperaturę kolorów i jasność ekranu, zapewniając stabilne wyświetlanie obrazu.

   Wielkoformatowe monitory często wykazują zmiany koloru przy patrzeniu na ekran z boku. ColorEdge CS2420 korzysta z panelu IPS z kątem widzenia aż 178°, dzięki czemu ekran może oglądać więcej niż jedna osoba naraz, a zmiana kolorów i kontrastu jest minimalna.

   ColorEdge CS2420 ma dyskretne ramki o 39% cieńsze niż poprzedni model CS, które nie rozpraszają użytkownika i pomagają skupić wzrok na ekranie. Zamiast tradycyjnych przycisków z przodu monitora znajdują się elektrostatyczne przełączniki, gwarantujące wygodny dostęp do ustawień monitora. Z tyłu monitora znajduje się wygodna rączka, która umożliwia jego łatwe przenoszenie z miejsca na miejsce. Monitor wyposażono w trzy łatwo dostępne porty USB 3.0, w tym jeden port do ładowania urządzeń takich jak smartfon.

   ColorEdge CS2420 ma antyodblaskowy panel IPS, który zapewnia doskonałą widoczność obrazu. Monitor korzysta także z technologii przyciemniania, aby zminimalizować migotanie obrazu i tym samym zapobiegać zmęczeniu wzroku.

   Wejście HDMI obsługuje konwersję I/P (interlace/progressive) – oznacza to, że sygnał typu interlace emitowany przez telewizję i inne źródła wideo zostanie bezstratnie przekonwertowany do trybu progressive, gwarantując doskonałą jakość obrazu bez migotania.

   Monitor wyposażony jest w stopkę o szerokich możliwościach regulacji, która umożliwia ustawienie odpowiedniej dla potrzeb użytkownika wysokości, nachylenia oraz obrotu ekranu, jak również korzystanie z niego w trybie portretowym.

   Monitor ma wejścia DisplayPort, HDMI i DVI-D obsługujące różne typy kart graficznych. Ponadto wejście HDMI umożliwia bezpośrednie połączenie z aparatami cyfrowymi, a dwa porty USB upstream pozwalają podłączyć dwa komputery jednocześnie, wobec czego nie trzeba ponownie podłączać kabla USB, gdy używa się oprogramowania ColorNavigator na dwóch komputerach.

   Dołączone do monitora oprogramowanie EIZO ColorNavigator sprawia, że kalibracja jest łatwa i szybka. Wprowadź tylko parametry docelowe jasności, punktu bieli oraz współczynnika gamma. ColorNavigator 6 jest kompatybilny z wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami do kalibracji od producentów takich jak X-Rite, DataColor i wielu innych. Najnowsza wersja oprogramowania ColorNavigator jest zawsze dostępna na stronie www.eizo.com.

   Model CS24205_lat_gwarancji objęty jest 5-letnią gwarancją producenta, która pokrywa wszystkie komponenty, łącznie z panelem LCD*. Oferowanie klientom tak długiej gwarancji jest możliwe dlatego, że produkty EIZO powstają w fabrykach firmy, co pozwala na ścisłą kontrolę jakości i zapewnienie trwałości każdego monitora.

   *Czas użytkowania ograniczony do 30 tys. godzin

   Producent daje gwarancję na zero martwych pikseli w modelach ColorEdge przez sześć miesięcy od daty zakupu. Poziom jasności i kolorów dla modelu CS2420 objęty jest gwarancją do 10 tys. godzin pracy od daty produkcji (jasność monitora musi być ustawiona na poziomie 120 cd/m2 lub mniej, a temperatura kolorów w przedziale 5000–6500 K). 

   W skład zestawu wchodzi:

   • Kabel zasilający
   • kable sygnałowe (DVI-D - DVI-D, Mini DisplayPort - DisplayPort)
   • kabel USB
   • instrukcja instalacji
   • płyta z oprogramowaniem EIZO LCD Utility (oprogramowanie ColorNavigator, podręcznik w formacie PDF)
   • podstawka
   • uchwyt na kable
   • śruba montażowa
   • skrócona instrukcja
   • karta gwarancyjna

   Gwarancja dystrybutora:

   • 5 lat
   Eizo
   UMLEICS2420K-FT

   Specyfikacja:

   Wymiary (mm)
   554,4 x 396 - 551 x 245 mm
   Waga (kg)
   7,8 kg
   Matryca
   IPS
   Przekątna
   24,1" / 61 cm (611 mm)
   Naturalna rozdzielczość
   1920 x 1200 (16:10)
   Rozmiar wyświetlanego obrazu
   518,4 x 324 mm
   Rozmiar piksela
   0,270 x 0,270 mm
   Liczba odcieni szarości
   DisplayPort, HDMI: 1024 odcieni (z palety 65 tys. odcieni),
   DVI: 256 odcieni (z palety 65 tys. odcieni)
   Liczba kolorów
   DisplayPort, HDMI: 1,07 miliarda z palety 278 bilionów
   DVI: 16,77 miliona z palety 278 bilionów
   Kąty widzenia (pionowo / poziomo)
   178°, 178°
   Jasność
   350 cd/m²
   Rekomendowana jasność do kalibracji
   120 cd/m² lub mniej
   Kontrast
   1000:1
   Czas reakcji (typowy)
   15 ms (Gray-to-gray)
   Wejścia sygnałowe
   DVI-D 24 pin (z HDCP), DisplayPort (z HDCP), HDMI (z HDCP, Deep Color)
   Cyfrowa częstotliwość odświeżania
   DisplayPort, DVI: 26 - 78 kHz, 24 - 61 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz),
   HDMI: 15 - 78 kHz, 24 - 61 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz)
   Funkcje USB
   1 port do kontroli monitora, 3 porty jako hub USB
   Standard USB
   3.0
   Maksymalny pobór mocy
   92 W
   Typowy pobór mocy
   26 W
   Pobór mocy w trybie oszczędzania energii
   poniżej 0,7 W
   Zarządzanie energią
   Power Save (VESA DPM, DisplayPort Version 1.1a i DVI DMPM)
   Predefiniowane tryby pracy
   Color Mode (Custom, Adobe RGB, sRGB, Calibration)
   Digital Uniformity Equalizer
   Tak
   Języki na wyświetlaczu OSD
   angielski, niemiecki, francuski, włoski, japoński, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński tradycyjny
   Regulacja wysokości
   155 mm
   Pochylenie
   35° góra, 5° dół
   Obrót
   344°
   Piwot
   90°
   Wymagana temperatura
   0 - 35 °C
   Wymagana wilgotność
   20 - 80 %
   Certyfikaty i standardy
   CB, CE, TUV/GS, cTUVus, FCC-B, Canadian ICES-003-B, VCCI-B, TUV/Ergonomics, RCM, RoHS, WEEE, EAC, Energy labelling of televisions
   Rodzaj podświetlenia
   LED z szerokim gamutem
   Odwzorowanie przestrzeni barw
   Adobe RGB: 99%

   Monitor 24" Eizo ColorEdge CS2420 + licencja ColorNavigator

   3 599,00 zł
   Z wliczonym podatkiem