• Wyprzedaż!
  Monitor 24" Eizo ColorEdge CS2410 + licencja ColorNavigator
  Monitor 24" Eizo ColorEdge CS2410 + licencja ColorNavigator

  Monitor 24" Eizo ColorEdge CS2410 + licencja ColorNavigator

  2 849,00 zł
  Z wliczonym podatkiem

  Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
  Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

  Monitor z funkcją kalibracji sprzętowej i ekranem o przekątnej 24.1", odwzorowujący ponad 100% przestrzeni barwnej sRGB. Przeznaczony dla amatorów fotografii cyfrowej, grafiki, tworzenia stron www i nie tylko.

  Ilość:
  Brak dostępnego produktu
  • Polityka prywatnościPolityka prywatności
  • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
  • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

  Ponad 100% przestrzeni barw sRGB

  Monitor potrafi odtwarzać ponad 100% przestrzeni barwnej sRGB, dlatego doskonale nadaje się do pracy z grafiką przeznaczoną na strony www oraz innymi materiałami cyfrowymi wyświetlanymi w tym standardzie.

  Precyzyjne zarządzanie kolorem

  ColorNavigator 7 to najnowsze oprogramowanie do kalibracji i kontroli jakości monitorów graficznych ColorEdge. Łączy w sobie wszystkie funkcje poprzednich programów EIZO do zarządzania kolorem, czyli ColorNavigator 6 i ColorNavigator NX, oferując nowe, udoskonalone rozwiązanie dla profesjonalistów w różnych branżach kreatywnych. ColorNavigator 7 przeprowadza kalibrację sprzętową, wykorzystując tabelę LUT monitora, aby osiągnąć większą precyzję i płynniejsze przejścia tonalne niż w przypadku kalibracji oprogramowaniem.

  Quick Color Match

  Nawet jeśli posiadamy odpowiedni sprzęt, zapewnienie zgodności kolorów pozostaje żmudnym, czasochłonnym procesem, wymagającym precyzyjnej regulacji ustawień monitora, programu do retuszu oraz drukarki. Oprogramowanie Quick Color Match automatycznie dobiera ustawienia wszystkich urządzeń, aby ułatwić i przyspieszyć proces obróbki i druku zdjęć. Wystarczy przeciągnąć i upuścić wybrany obraz w oknie programu – resztę Quick Color Match zrobi za Ciebie.

  Stabilne wyświetlanie obrazu

  Regulacja krzywej gamma dla każdego monitora osobno
  Krzywa gamma jest regulowana dla każdego monitora z serii ColorEdge z osobna w fabryce EIZO w Japonii. W tym celu mierzy się wartości gamma dla kolorów podstawowych RGB (czerwony, zielony, niebieski) w skali 0–255, a następnie korzysta z 16-bitowej tabeli LUT monitora, aby wybrać najbardziej pasujące odcienie.

  Jednolity obraz na całej powierzchni

  Monitory LCD często wykazują wahania jalx300w_en_feature_duesności i chromatyczności obrazu w różnych częściach ekranu. Aby temu zapobiec, CS2410 wyposażono w technologię EIZO DUE (Digital Uniformity Equalizer), która kompensuje te wahania, zapewniając stabilne wyświetlanie obrazu.

  Komfort i wygoda użycia

  ColorEdge CS2410 ma antyodblaskowy panel IPS, który zapewnia doskonałą widoczność obrazu. Monitor korzysta także z technologii przyciemniania, aby zminimalizować migotanie obrazu i tym samym zapobiegać zmęczeniu wzroku.

  Konwersja I/P

  ColorEdge CX270 - konwersja IPWejście HDMI obsługuje konwersję I/P (interlace/progressive) – oznacza to, że sygnał typu interlace emitowany przez telewizję i inne źródła wideo zostanie bezstratnie przekonwertowany do trybu progressive, gwarantując doskonałą jakość obrazu bez migotania.

  Szerokie kąty widzenia

  Wielkoformatowe monitory często wykazują zmiany koloru przy patrzeniu na ekran z boku. CS2410 wykorzystuje panel IPS z kątami widzenia 178°, dzięki którym ekran może oglądać kilka osób naraz, bez widocznych zmian kolorów i kontrastu.

  Wide Viewing Angles with IPS Panel

  Do monitora można dokupić opcjonalny kaptur zapobiegający odbijaniu się światła od powierzchni ekranu. Kaptur zakłada się magnetycznie, dlatego montaż jest szybki i prosty.

  Praktyczna stopka

  Monitor wyposażono w stopkę, która pozwala swobodnie regulować wysokość ekranu, nachylać go i obracać, a także ustawić w trybie portretowym. Ma również wygodny mechanizm zwalniający, dzięki któremu można jednym ruchem odłączyć ekran od podstawki.

  Szeroki wybór wejść sygnałowych

  Monitor ma wejścia HDMI, DisplayPort i DVI-D. Oferuje także jeden port USB typu B i dwa porty USB typu A umożliwiające ładowanie z mocą 10,5 W.

  Gwarancja najwyższej jakości

  Model CS24105 objęty jest 5-letnią gwarancją producenta, która pokrywa wszystkie komponenty, łącznie z panelem LCD*. Oferowanie klientom tak długiej gwarancji jest możliwe dlatego, że produkty EIZO powstają w fabrykach firmy, co pozwala na ścisłą kontrolę jakości i zapewnienie trwałości każdego monitora.

  *Czas użytkowania ograniczony do 30 tys. godzin.

  Ekran wolny od świecących pikseli

  Producent daje gwarancję na zero martwych pikseli w modelach ColorEdge przez sześć miesięcy od daty zakupu.

  W skład zestawu wchodzi:

  • Kabel zasilający
  • kable sygnałowe (2-metrowy DisplayPort, 2-metrowy HDMI)
  • kabel USB
  • instrukcja instalacji
  • podstawka
  • skrócona instrukcja
  • karta gwarancyjna

  Gwarancja dystrybutora:

  • 5 lat*

  *Czas użytkowania ograniczony do 30 tys. godzin.

  Eizo
  UMLEICS2410K
  4995047054245

  Monitor 24" Eizo ColorEdge CS2410 + licencja ColorNavigator

  2 849,00 zł
  Z wliczonym podatkiem