Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Filtr Cokin A007 rozmiar S podczerwony

Cokin A007 to filtr podczerwony do systemu Cokin A (rozmiar S). Rozmiar S to najmniejsza seria filtrów Cokin przeznaczona do aparatów kompaktowych.

Więcej szczegółów

2465
85831167306

76,00 zł

Sklep internetowy: Chwilowy brak produktu

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Rodzaj efektu podczerwony IR
Seria Cokin A
Rozmiar filtra rozmiar S
Rodzaj filtra efektowy
Model Cokin A007
Filtr Cokin A007 pochłania światło widzialne o długości fal do 720 nm przepuszczając jedynie promieniowanie podczerwone. Pozwala na uzyskanie bardzo ciekawych efektów na zdjęciach - szczególnie w fotografii krajobrazowej. Konsekwencją pochłaniania światła widzialnego jest wydłużenie czasu ekspozycji oraz niezwykle efektowny obraz uzyskany dzięki ukazaniu zjawiska emitowania podczerwieni, jej pochłaniania oraz odbijania. Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System A polecany jest do stosowania z aparatami kompaktowymi z mocowaniem filtrów na obiektywie lub amatorskimi kamerami video.
Podstawowe cechy zestawu:
  • pasuje do systemu Cokin A
  • pochłania światło widzialne do 720nm
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 007
Sprzedawany zestaw zawiera:
  • filtr Cokin A007
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja sprzedawcy:

  • 2 lata