Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Cokin P196 rozmiar M filtr tęcza 2

Cokin P196 to filtr tęcza 2 do systemu Cokin P (rozmiar M). Rozmiar M to seria filtrów Cokin przeznaczona do lustrzanek APS-C ze standardowymi obiektywami.

Więcej szczegółów

708
85831448108

69,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Rodzaj efektu tęcza
Seria Cokin P
Rozmiar filtra rozmiar M
Rodzaj filtra efektowy
Model Cokin P196
Filtr Cokin P196 pozwala na uzyskanie efektu tęczy na zdjęciu. Pozostała część filtra jest neutralna i nie ma wpływu na zdjęcie. Część efektowa jest nieco większa niż na bliźniaczym filtrze P195.

Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu. System P (rozmiar M) polecany jest do stosowania z systemowymi aparatami kompaktowymi z wymienną optyką (bezlusterkowcami) i amatorskimi lustrzankami z matrycami APS-C używanymi z obiektywami kitowymi lub długoogniskowymi. Może być też stosowany z małymi kamerami video.

Podstawowe cechy:
  • pasuje do systemu Cokin P (rozmiar M)
  • strata światła: 1 działka przysłony
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 198

Zestaw zawiera:

  • Cokin P196 rozmiar M filtr tęcza 2
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja sprzedawcy:

  • 2 lata