Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij
Cokin Z125 rozmiar L (seria Z-PRO) filtr połówkowy tabaczkowy T2 Zobacz większe

Filtr Cokin Z125 L Z-PRO połówkowy tabaczkowy T2

Filtr Cokin Z125 to filtr połówkowy tabaczkowy w rozmiarze polecanym do lustrzanek pełno klatkowych oraz lustrzanek APS-C z obiektywami szerokokątnymi.

Więcej szczegółów

884
85831701258

169,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Rodzaj efektu połówkowy
Seria Cokin Z-PRO
Rozmiar filtra rozmiar L
Rodzaj filtra efektowy
Model Cokin Z125

Filtr Cokin Z125  to mocniejsza wersja filtra P124. Pozwala na uzyskanie efektu mocno nasyconego nieba w kolorze tabaki, co sprawia, że staje się ono ciężkie i dominujące na fotografii. Filtry oraz akcesoria Z-PRO (rozmiar L) przeznaczone są dla profesjonalistów i fotoamatorów poszukujących najwyższej jakości produktów bez kompromisów jakościowych. System ten zapewnia dużo większe możliwości konfiguracji za sprawą możliwości modyfikowania holdera w zależności od potrzeb. Poniżej znajduje się schemat budowy holdera, każdy jego element może być dowolnie przestawiony lub wymontowany. Dzięki temu nie ma niebezpieczeństwa winietowania filtrów dla małych ogniskowych. Filtry systemu Z-PRO posiadają 100mm szerokości dzięki czemu mogą być używane na obiektywach o średnicy do 96mm. Długość filtrów gradualnych to 150mm natomiast filtrów pełnych to 100mm.

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • filtr Cokin Z125
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja sprzedawcy:

  • 2 lata