Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij
Cokin Z027 rozmiar L (seria Z-PRO) filtr ocieplający 81B Zobacz większe

Filtr Cokin Z027 L Z-PRO ocieplający 81B

Filtr Cokin Z027 to filtr ocieplający w rozmiarze polecanym do lustrzanek pełno klatkowych oraz lustrzanek APS-C z obiektywami szerokokątnymi.

Więcej szczegółów

881
85831700275

102,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Rodzaj efektu warm
Seria Cokin Z-PRO
Rozmiar filtra rozmiar L
Rodzaj filtra efektowy
Model Cokin Z027

Filtr Cokin Z027 pozwala na korektę temperatury barwowej światła. Dzięki temu zdjęcia mają cieplejszy odcień. Stosuje się go do kontroli balansu bieli. Można używać go również do fotografii kreatywnej. Filtry oraz akcesoria Z-PRO (rozmiar L) przeznaczone są dla profesjonalistów i fotoamatorów poszukujących najwyższej jakości produktów bez kompromisów jakościowych. System ten zapewnia dużo większe możliwości konfiguracji za sprawą możliwości modyfikowania holdera w zależności od potrzeb. Poniżej znajduje się schemat budowy holdera, każdy jego element może być dowolnie przestawiony lub wymontowany. Dzięki temu nie ma niebezpieczeństwa winietowania filtrów dla małych ogniskowych. Filtry systemu Z-PRO posiadają 100mm szerokości dzięki czemu mogą być używane na obiektywach o średnicy do 96mm. Długość filtrów gradualnych to 150mm natomiast filtrów pełnych to 100mm.

Zestaw zawiera:

  • Filtr Cokin Z027 L Z-PRO  ocieplający 81B
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja sprzedawcy:

  • 2 lata