Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij
Cokin Z030 rozmiar L (seria Z-PRO) filtr ocieplający 85B Zobacz większe

Filtr Cokin Z030 L Z-PRO ocieplający 85B

Filtr Cokin Z030 to filtr ocieplający w rozmiarze polecanym do lustrzanek pełno klatkowych oraz lustrzanek APS-C z obiektywami szerokokątnymi.

Więcej szczegółów

882
85831700305

102,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Rodzaj efektu warm
Seria Cokin Z-PRO
Rozmiar filtra rozmiar L
Rodzaj filtra efektowy
Model Cokin Z030

Filtr Cokin Z030 pozwala na korektę temperatury barwowej światła. Dzięki temu zdjęcia mają cieplejszy odcień. Stosuje się go do kontroli balansu bieli. Można używać go również do fotografii kreatywnej. Filtr powoduje utratę światła o około 2/3 EV i jest najmocniej pomarańczowym z dostępnych filtrów ocieplających. Filtry oraz akcesoria Z-PRO (rozmiar L) przeznaczone są dla profesjonalistów i fotoamatorów poszukujących najwyższej jakości produktów bez kompromisów jakościowych. System ten zapewnia dużo większe możliwości konfiguracji za sprawą możliwości modyfikowania holdera w zależności od potrzeb. Poniżej znajduje się schemat budowy holdera, każdy jego element może być dowolnie przestawiony lub wymontowany. Dzięki temu nie ma niebezpieczeństwa winietowania filtrów dla małych ogniskowych. Filtry systemu Z-PRO posiadają 100mm szerokości dzięki czemu mogą być używane na obiektywach o średnicy do 96mm. Długość filtrów gradualnych to 150mm natomiast filtrów pełnych to 100mm.

Zestaw zawiera:

  • Filtr Cokin Z030 L Z-PRO ocieplający 85B
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja sprzedawcy:

  • 2 lata