Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij
Cokin Z123 rozmiar L (seria Z-PRO) filtr połówkowy niebieski B2 Zobacz większe

Filtr Cokin Z123 L Z-PRO połówkowy niebieski B2

Filtr Cokin Z123 to filtr połówkowy niebieski w rozmiarze polecanym do lustrzanek pełno klatkowych oraz lustrzanek APS-C z obiektywami szerokokątnymi.

Więcej szczegółów

858
85831701234

169,00 zł

Sklep internetowy: Chwilowy brak produktu

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Rodzaj efektu połówkowy
Seria Cokin Z-PRO
Rozmiar filtra rozmiar L
Rodzaj filtra efektowy
Model Cokin Z123

Filtr niebieski (B2) połówkowy jest niezwykle przydatny w fotografii krajobrazowej, ale może być stosowany też w wielu innych rodzajach fotografii. Pozwala na zmianę zabarwienia w wybranej części obrazu. Filtr niebieski (B2) połówkowy może być bardzo użyteczny np. wtedy, gdy niebo jest szare i nieciekawe, a filtr polaryzacyjny nie działa. Filtr w zabarwionej części ogranicza ilość światła wpadającego do obiektywu o 2 stopnie przesłony (2EV). Filtry oraz akcesoria Z-PRO przeznaczone są dla profesjonalistów i fotoamatorów poszukujących najwyższej jakości produktów bez kompromisów jakościowych. System ten zapewnia dużo większe możliwości konfiguracji za sprawą możliwości modyfikowania holdera w zależności od potrzeb. Każdy element holdera Z-PRO może być dowolnie przestawiony lub wymontowany. Dzięki temu nie ma niebezpieczeństwa winietowania filtrów dla małych ogniskowych. Filtry systemu Z-PRO posiadają 100mm szerokości dzięki czemu mogą być używane na obiektywach o średnicy do 96mm. Długość filtrów gradualnych to 150mm natomiast filtrów pełnych to 100mm.

Podstawowe cechy filtra:

  • strata światła: 2 działki przysłony
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 123
  • pasuje do systemu Cokin L (rozmiar Z-PRO)

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • filtr Cokin Z123
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja sprzedawcy:

  • 2 lata