Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij
Cokin Z198 rozmiar L (seria Z-PRO) filtr zachód słońca 2 Zobacz większe

Filtr Cokin Z198 L Z-PRO zachód słońca 2

Filtr Cokin Z198 to filtr efektowy zachód słońca 2 w rozmiarze polecanym do lustrzanek pełno klatkowych oraz lustrzanek APS-C z obiektywami szerokokątnymi.

Więcej szczegółów

745
85831701982

169,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Rodzaj efektu sunset
Seria Cokin Z-PRO
Rozmiar filtra rozmiar L
Rodzaj filtra efektowy
Model Cokin Z198

Filtr zachód słońca 2 jest niezwykle przydatny w fotografii krajobrazowej. Filtry pozwala podkreślić ciepłe barwy zachodu słońca lub nawet symulować taki efekt w środku dnia. Filtr ten ogranicza ilość światła wpadającego do obiektywu o 1 stopnień przesłony (1EV). Filtry oraz akcesoria Z-PRO przeznaczone są dla profesjonalistów i fotoamatorów poszukujących najwyższej jakości produktów bez kompromisów jakościowych. System ten zapewnia dużo większe możliwości konfiguracji za sprawą możliwości modyfikowania holdera w zależności od potrzeb. Na zdjęciu znajduje się schemat budowy holdera, każdy jego element może być dowolnie przestawiony lub wymontowany. Dzięki temu nie ma niebezpieczeństwa winietowania filtrów dla małych ogniskowych. Filtry systemu Z-PRO posiadają 100mm szerokości dzięki czemu mogą być używane na obiektywach o średnicy do 96mm. Długość filtrów gradualnych to 150mm natomiast filtrów pełnych to 100mm. Filtry Cokin montowane są za pomocą uchwytu (holdera), który nasadza się na wymienne adaptery mocujące, o średnicach, które można dopasować do posiadanego obiektywu.

Podstawowe cechy:

  • pasuje do systemu Cokin L (rozmiar Z-PRO)
  • strata światła: 1 działka przysłony
  • numer referencyjny w systemie Cokin: 198

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • filtr Cokin Z198
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja sprzedawcy:

  • 2 lata