Filtr Irix Edge 100 IR ND1000 3.0 10EV 100x100mm
   Filtr Irix Edge 100 IR ND1000 3.0 10EV 100x100mm

   Filtr Irix Edge 100 IR ND1000 3.0 10EV 100x100mm

   535,00 zł
   Z wliczonym podatkiem
   Ostatnie sztuki w magazynie

   Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
   Kraków, ul.Bonarka 11. Tel: 12 357-66-05

   Filtr neutralnie szary Irix Edge ND1000 (3.0) w rozmiarze 100x100mm.

   Ilość:
   W magazynie dostępne jest 2 sztuk produktu
   • Polityka prywatnościPolityka prywatności
   • Wysyłka i dostawaWysyłka i dostawa
   • Reklamacje i zwrotyReklamacje i zwroty

   Jakość, której możesz zaufać

   Do produkcji filtrów Irix Edge zastosowano najwyższej jakości szkło optyczne, które charakteryzuje się 99,6% przepuszczalnościom światła. Na obie powierzchnie każdego filtra zostały naniesione wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne, których zadaniem jest zapewnienie obrazu pozbawionego flar, czy blików charakteryzującego się jednocześnie doskonałym kontrastem i ostrością.

   Stworzone przez fotografów

   Wszystkie produkty Irix są tworzone przez fotografów z wieloletnim doświadczeniem. Wiemy na jakie warunki może być narażony Twój ekwipunek. Dlatego w celu zapewnienia wysokiego komfortu użytkowania zastosowaliśmy w filtrach Irix Edge obustronne powłoki typu NANO o charakterystyce hydro- i oleofobowej. Powłoki te są odpowiedzialne za zachowanie nienagannej czystości powierzchni filtra – odpychają one wodę, a także sprawiają że żadne zabrudzenia nie przywierają trwale do powierzchni filtra. Nie ważne czy są narażone na deszcz, śnieg, kurz, pył czy błoto – filtry Irix Edge zawsze są gotowe do użycia.

   Wyzwól w sobie kreatywność

   Zadaniem filtrów Irix 100 Edge Full ND jest redukcja światła jakie dociera do matrycy aparatu.

   Filtry szare Irix Edge pozwolą Ci uzyskać kilka niecodziennych efektów, które sprawią że Twoje zdjęcia będą jeszcze bardziej spektakularne:

   Rozmycie ruchu w kadrze

   Dzięki redukcji światła rejestrowanego w aparacie możesz wydłużyć czas naświetlania, a tym samym uzyskać efekt rozmytego ruchu. Woda, chmury, samochody i inne obiekty poruszające się sprawią, że uzyskasz dramatyczny efekt rozmycia, który urozmaici Twoje zdjęcia.

   Płytka głębia ostrości w najbardziej słoneczny dzień

   Dzięki filtrom szarym Irix Edge możesz korzystać z jasnych obiektywów jakich jak f/1.8, f/1.4 i jaśniejszych nawet w słoneczny letni dzień. W zależności od posiadanego aparatu podczas fotografowania jasnym obiektywem możesz zauważyć przepalone obszary w kadrze. Oznacza to że aparat nie był w stanie skompensować za dużej ilości światła, krótszym czasem naświetlania. Filtr szary Irix Edge dzięki odcięciu określonej ilości światła umożliwi Ci fotografowanie z szeroko otwartą przysłoną, dzięki czemu uzyskasz płytką głębię ostrości pożądaną w portrecie.

   Prawidłowy i stały czas naświetlania w filmie

   Zastanawiałeś się kiedyś jak osiągnąć tak zwany „filmowy look”? Jedną ze składowych tego efektu jest odpowiedni czas naświetlania. Przyjmuje się zasadę, że czas naświetlania powinien być dwukrotnością ilości klatek na sekundę z jaką nagrywamy. Filmując zatem w 24kl/s. powinno się ustawić czas naświetlania na wartość 1/48s. Filtry szare pozwolą Ci nagrać z prawidłowym czasem naświetlania, a zmiana wartości przysłony posłuży Ci za modyfikowanie głębi ostrości. Uzyskaj prawdziwie filmowe ujęcia dzięki filtrom szarym Irix Edge.

   Gotowe na każdą wyprawę

   Każdy filtr Irix Edge zapakowany jest w praktyczny, sztywny futerał umożliwiający jego bezpieczny transport i przechowywanie.

   Kompatybilny z:

   Irix IFH-100 i inne systemy 100 mm.

   Irix
   4851
   7640172191101

   Specyfikacja:

   Rodzaj efektu
   szary
   Seria
   Edge
   Rozmiar filtra
   100x100mm
   Gęstość filtra
   ND1000
   Model
   Edge 100 IR ND1000

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   Filtr Irix Edge 100 IR ND1000 3.0 10EV 100x100mm

   535,00 zł
   Z wliczonym podatkiem