Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Futerał sztywny na obiektyw GGS drybox wodoodporny

Pojemnik firmy GGS DRY BOX przeznaczony jest dla wszystkich fotografów szukających najwyższej jakości zabezpieczenia swoich obiektywów w ekstremalnych warunkach. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji zabezpiecza obiektyw przed wilgocią, kurzem, uszkodzeniami mechanicznymi. Doskonale sprawdza się w ekstremalnych warunkach: na pustyni, w dżungli, czy w czasie żeglowania.

Więcej szczegółów

1462
5901698707002

125,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05

Pojemnik jest wodoodporny i wytrzymuje nacisk 30 kg. W środku mieszczą się wszystkie obiektywy o długości poniżej 154mm. Sam pojemnik wyposażony jest w specjalne klipsy z trzech stron. Pozwalają one na dokładne zamknięcie, dodatkowo po odessaniu powietrza ze środka powstała różnica ciśnień sprawia, że wnętrze staje się hermetycznie szczelne. Zapewnia to całkowitą ochronę przed jakimikolwiek czynnikami zewnętrznymi, takimi jak piasek czy kurz. Pojemnik posiada specjalny zawór ciśnieniowy oraz pompkę za pomocą której można odessać z wnętrza powietrze. Dzięki temu nawet w bardzo wilgotnym otoczeniu wilgotność względna w środku jest na niskim poziomie (poprzez odessanie powietrza zwiększamy ciśnienie wewnątrz co jednocześnie powoduje spadek wilgotności względnej). Na pojemniku znajduje się wskaźnik poziomu wilgotności (higroskop) dzięki któremu można szybko przekonać się o jej poziomie wewnątrz. Wnętrze pojemnika posiada specjalnie zaprojektowane, ruchome wkładki, wykonane z elastycznego materiału. Za ich pomocą możemy umieścić w środku obiektyw w odpowiedniej pozycji, tak aby nie był luźny. Doskonale chroni to przed uszkodzeniami mechanicznymi..

Specyfikacja techniczna:

  • wymiary: 114x182mm
  • wytrzymałość na nacisk: 30kg
  • wskaźnik poziomu wilgotności w zakresie od 0-100%
  • materiał zewnętrzny: polipropylen
  • maksymalna różnica ciśnień: -300mmHG

Zestaw zawiera:

  • futerał GGS DRY BOX
  • oryginalne opakowanie