Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij
Wyprzedaż! head-triopo-dg-2-2 Zobacz większe

Głowica gimbalowa Triopo DG-2

Głowica gimbalowa Triopo DG-2 zaprojektowana została specjalnie do współpracy z dużymi teleobiektywami zbyt ciężkimi do standardowych głowic statywowych.

Więcej szczegółów

440
695099550125

684,00 zł

895,00 zł

-211,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Udźwig głowicy 8kg
Gwint mocowania statywu 3/8"
Model DG-2

Głowica gimbalowa Triopo DG-2 zaprojektowana została specjalnie do współpracy z teleobiektywami których wielkość i masa wykluczają stosowanie standardowych głowic statywowych. Została ona zaprojektowana w sposób, który umożliwia mocowanie obiektywu w poziomie bez obawy o powstanie luzów. Najwyższa jakość materiałów użytych do jej produkcji zapewnia bezpieczeństwo sprzętu i jest jednocześnie potwierdzona 24 miesięczną gwarancją. W górnej części głowica posiada pokrętło służące do dokładnego ustawienia aparatu w pionie, znajduje się ono po lewej stronie, dzięki temu można regulować jej położenie bez konieczności odrywania prawej ręki od spustu migawki. W dolnej części znajdują się dwa pokrętła umożliwiające precyzyjne ustawienie aparatu podczas obrotu panoramicznego. Same pokrętła zostały zaprojektowane tak, aby można było je obsługiwać również w rękawiczkach, co z pewnością docenią wszyscy fotografowie przyrody.

W zestawie:
  • Głowica DG-2
  • Szybkozłączka KB-6939
  • oryginalne opakowanie
Gwarancja:
  • 2 lata