Zestaw filtrów kreatywnych MagMod Creative Gel

Filtry żelowe kreatywne MagMod dodają dramatycznego koloru do twoich zdjęć. Włóż jeden lub kilka filtrów poliwęglanowych do zintegrowanych gniazd w modyfikatorach MagMod, aby uzyskać nieskończoną liczbę kreatywnych możliwości oświetlenia.

Więcej szczegółów

137,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05

Szybko, sprawnie i kolorowo!

Dzięki MagMod możliwość nakładania żeli jeszcze nigdy nie była tak łatwa w czasie wykonywania fotografii. Czy kiedykolwiek potrzebowałeś rozproszyć światło, zmniejszyć moc i dodać kolor do tego samego zdjęcia? Teraz możesz zrobić to wszystko na raz. MagGels są przeznaczone do wielokrotnego użytku, naprawdę wielokrotnego. Te sztywne filtry poliwęglanowe zostały zaprojektowane tak, aby przetrwały całe życie. Pomarszczone kawałki żelu należą już tylko do przeszłości.

Dzięki filtrom MagGel możesz dodawać i korygować kolory w locie, nawet w trudnych warunkach fotografowania. Do MagGel wrzuć do 3 filtrów żelowych. Są gotowe do użycia w 2 sekundy.

Sztywne filtry poliwęglanowe o wysokiej trwałości.

Zestaw zawiera:

  • 8 filtrów, po jednym w danym kolorze: czerwonym, pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim, turkusowym, fioletowym, purpurowym
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja producenta:

  • 2 lata

*Ten produkt wymaga uchwytu MAGGRIP i MAGGEL*

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).