Tokina opera 50 mm f/1.4 FF do Canon

Tokina opera to obiektywy zaprojektowane specjalnie z myślą o tym, aby sprostać wzrastającym wymaganiom w zakresie rozdzielczości, kontrastu i kontroli aberracji. Technologie wykorzystywane w najnowocześniejszych matrycach cyfrowych pociągają za sobą potrzebę zmian w sposobie projektowania i produkcji optyki. Seria Tokina opera odpowiada na te rosnące oczekiwania.

Więcej szczegółów

4 175,00 zł

Sklep internetowy: Chwilowy brak produktu

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05

Obiektyw Tokina Opera 50mm F/1.4 FF zaprojektowany został zgodnie z najnowszymi trendami. Na jego budowę optyczną składają się między innymi trzy soczewki wykonane ze szkła o super niskiej dyspersji (SD) oraz soczewka asferyczna nowej generacji umieszczona w tylnej grupie odpowiedzialnej za ogniskowanie. Mechanizm przysłony posiada zaokrąglone listki co pozwala cieszyć się naturalnym efektem rozmycia tła. Sama przysłona sterowana jest elektronicznie.

Na specjalną uwagę zasługuje nowa generacja powłok antyrefleksyjnych wykorzystanych w tej konstrukcji – Tokina ELR (Extremly Low Reflection). Za ich sprawą udało się zminimalizować refleksy świetlne oraz flary generowane przez obiektyw nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych.

Obiektyw Tokina Opera 50mm F/1.4 FF wyposażony został w uszczelnienia pozwalające na pracę w mokrym lub zapylonym środowisku bez obawy o jego uszkodzenie (uszczelnienia mają za zadanie utrudnienie dostawania się do obiektywu wody i kurzu ale nie sprawiają, że obiektyw jest całkiem wodo- i kurzoodporny). Warto również podkreślić że do napędu systemu AF wykorzystano nowej generacji silnik ultradźwiękowy w kształcie pierścienia. Za jego sprawą wydajność układu automatycznego ustawienia ostrości jest na najwyższym poziomie. Silnik pracuje też niezwykle cicho.

W skład zestawu wchodzi:

  • Tokina Opera 50mm FF
  • dekielki
  • oryginalne opakowanie

Obiektywy

Zastosowanie foto
Mocowanie Canon EF
Ogniskowa 50 mm
Rozmiar matrycy pełna klatka
Rodzaj ogniskowania stałoogniskowy
Stabilizacja nie
Średnica filtra 72mm
Ustawianie ostrości autofocus
Przysłona minimalna 16
Przysłona maksymalna f/1.4
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).