Obiektyw Irix Cine 45mm T1.5 dla Canon EF Metric

Iric Cine 45mm T1.5 to pełnoklatkowy obiektyw przeznaczony do filmowania o ogniskowej 45mm i wartości transmitacji T1.5.

Więcej szczegółów

4 345,00 zł

Sklep internetowy: Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05

Irix Cine 45mm T1.5 to obiektyw filmowy o ogniskowej 45mm i wartości transmitancji T1.5. Jest on zaprojektowany do filmowania w rozdzielczości Ultra HD 8K. Cały układ obiektywu składa się z 11 soczewek umieszczonych w 9 grupach, zapewniając krystaliczny obraz, wolny od geometrycznych zniekształceń i pełen najdrobniejszych szczegółów. Dodatkowo wykorzystano w nim m.in. cztery soczewki ze szkła o wysokim stopniu refrakcji, jedną niskodyspersyjną oraz jedną asferyczną. Całości dopełnia mechanizm przysłony, którego 9 zaokrąglonych listków zapewnia gładkie rozmycie tła i płynną regulację jasności obiektywu w zakresie T1.5 do T22.

Mniejsza ogniskowa

Ogniskowa obiektywu Irix Cine 45mm T1.5 jest szczególnym elementem. Skrócona do 45mm względem klasycznej "pięćdziesiątki" przy utrzymaniu perspektywy naturalnej dla ludzkiego wzroku daje możliwość objęcia szerszego planu. Filmowanie scen widzianych oczami bohatera wymusza częstsze operowanie ostrością, dlatego efekt oddychania "ogniskowej" został zredukowany do absolutnego minimum.

Zestaw zawiera:

  • Obiektyw Irix Cine 45mm T1.5
  • oryginalne opakowanie

Gwarancja konsumenta:

  • 2 lata

Obiektywy

Zastosowanie video
Mocowanie Canon EF
Ogniskowa 45 mm
Rozmiar matrycy pełna klatka
Typ obiektywu standardowy
Rodzaj ogniskowania stałoogniskowy
Stabilizacja nie
Średnica filtra 86mm
Minimalna odległość ostrzenia 0.4m
Ustawianie ostrości manualne
Przysłona minimalna 22
Przysłona maksymalna T1.5
Listki przysłony 9
Wymiary (mm) 112x97
Waga (kg) 1.13
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).