Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Filtr Hoya Pro1 Digital PROTECTOR 37mm

Seria PRO1 Digital to ekskluzywna seria filtrów zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach. Produkowane są z najwyższej jakości szkła optycznego, które dla zapewnienia wysokiego współczynnika transmisji powleczone zostało najnowszej generacji powłokami antyrefleksyjnymi DMC (Digital Mulit Coated). Jest to nowa technologia nakładania powłok antyrefleksyjnych dostosowana do matryc CCD i CMOS stosowanych w nowych aparatach cyfrowych.

Więcej szczegółów

3747
24066040701

56,00 zł

Sklep internetowy: Chwilowy brak produktu

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05
Seria PRO1 Digital
Średnica filtra 37mm
Rodzaj filtra ochronny
Model Pro1 Digital PROTECTOR 37mm

Gwarantuje niezmieniony balans kolorów i lepszą transmisję światła, a precyzyjnie wykonana powierzchnia filtra podwyższa odporność na odblaski.

Filtry tej serii posiadają cienką oprawkę LPF (Low Profile Frame) z dodatkowym gwintem filtrowym, pozwalającą uniknąć zjawiska winietowania, nawet przy stosowaniu z obiektywami szerokokątnymi.
Filtr ochronny z serii PRO1 Digital to produkt, którego zadaniem jest skuteczna ochrona soczewki obiektywu przy jednoczesnym zachowaniu pełnej neutralności optycznej. Jego stosowanie zabezpiecza przednią soczewkę obiektywu przed uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi w wyniku uderzenia czy zadrapania. Zapobiega również niepożądanym skutkom zachlapania zarówno podczas podczas pracy w studio jak i w trudnych warunkach w plenerze.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Najnowszej generacji powłoki DMC - Digital Multi Coated
  • Czarna aluminiowa matowa oprawka, redukująca niepożądane odbicia światła
  • Krawędź szkła wewnątrz oprawki filtra jest wyczerniona w celu zminimalizowania odbić światła
  • nisko-profilowa ramka filtra LPF (Low Profile Frame) zapobiegająca winietowaniu
  • Ergonomicznie ząbkowana wewnętrzna krawędź filtra ułatwiająca jego zamocowanie
  • Opakowanie filtra pełniące również funkcję ochroną przed promieniowaniem UV

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • filtr HOYA Pro1 Digital Protector
  • oryginalne opakowanie