Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach").

zamknij

Zestaw pasek naramienny Quick strap II z paskiem nadgarstkowym

Neoprenowy pasek naramienny ze specjalnym sposobem mocowania aparatu i paskiem nadgarstkowym w zestawie.

Więcej szczegółów

629
5901698715649

97,00 zł

Sklep internetowy: Chwilowy brak produktu

Sklep stacjonarny: Sprawdź dostępność
Kraków ul.Bonarka 11 tel 12 357-66-05

Quick Strap II to nowa wersja popularnego wśród fotografów paska na ramię Quick Strap. Nowa wersja została znacząco przeprojektowana, a część elementów została zaprojektowana od nowa.

Najważniejszą zmianą jest zastosowanie technologii neoprenowej. W części obciążającej ramię zastosowano szeroki pas z tego materiału, powszechnie stosowanego do produkcji kombinezonów dla płetwonurków.

Neopren zapewnia świetne trzymanie ramienia oraz nieporównywalnie większą wygodę. Szeroki pas neoprenowy zastosowany w Quick Strap II znacznie poprawia komfort w porównaniu z innymi typami pasków. Neopren pod obciążeniem dopasowuje się do ramienia zapewniając równomierne rozłożenie ciężaru i wygodę przenoszenia. Nosząc aparat na Quick Strapie II można odnieść wrażenie, że jest znacznie lżejszy dlatego różnicę tą najbardziej odczują osoby fotografujące ciężkim sprzętem.

Co ważne, materiał ten zachowuje swoje właściwości nawet po długim czasie użytkowania. Ponad to neopren jest to materiał odporny na działanie wody, a co ważne nie traci swoich właściwości nawet w niskich temperaturach.

Od wewnętrznej strony jego powierzchnia została specjalnie zabezpieczona przed przesuwaniem zapewniając nieporównywalnie stabilniejszą pozycję paska. Każdy kto walczył z suwającym się z ramienia aparatem będzie cenił Quick Strap II za to rozwiązanie.

Aparat mocuje się do paska za pomocą szybkozłączki poprzez mocowanie statywowe korpusu. Za szybkie i pewne dopięcie odpowiadają karabińczyki wykonane ze specjalnie dobranego stopu, którymi zastąpiono wadliwe zaczepy z pierwszej wersji Quick Strapa. Długość paska można regulować w szerokim zakresie dopasowując go do własnych preferencji tak, by podpięty aparat mieć na wyciągnięcie ręki i móc go szybko wypiąć.

Pokrętło mocujące płytkę do aparatu jest szerokie i ma ergonomiczny kształt pozwalający na operowanie nim nawet w rękawiczkach. Jest też od spodu wyposażone w gwint statywowy.

Sama płytka szybkozłączki ma kształt pozwalający na wymianę akumulatora bez konieczności jej demontażu. Natomiast przelotowy karabińczyk pozwala wygodnie przemieszczać aparat pomiędzy wykonywaniem poszczególnych ujęć, a pozycją spoczynkową aparatu.

Sprzedawany zestaw zawiera:

  • pasek Quick Strap II
  • pasek nadgarstkowy
  • kartonowy wieszak (opakowanie)

Gwarancja sprzedawcy:

  • 2 lata